بازدید: 628 | تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲| ساعت انتشار: 01:58

ارسال خبر


 1. علی مصلی نژاد - یکشنبه, ۴ خرداد ۱۳۹۳ در ساعت ۰۴:۰۲

  چاپ 6 مقاله از دانشجويان دانشگاه پيام نور جهرم در ژورنال هاي ISI

  6مقاله دانشجويان دانشگاه پيام نور جهرم در ژورنالهاي با درجه علمي پژوهشي پذيرفته و چاپ شد.

  به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور جهرم،علي مصلي نژاد و نگين اثني عشري از دانشجويان پر تلاش رشته مهندسي فناوري اطلاعات اين دانشگاه موفق به چاپ 6 مقاله با عناوين

  The Interaction of IT and Entrepreneurship

  Infromation Globalization

  Organizational Health

  Cultural War Through Weapons”IT”

  Collection Management in The Electronic Environment

  Management and Organizational Communication

  در ژورنال هاي International Journal of Current Life Sciences و Indian Journal of Scientific Research در كشور هند شدند.

  اثني عشري از دانشجويان خلاق و موفق دانشگاه پيام نور جهرم مي باشد كه فعاليت هاي زيادي از جمله نگارش كتاب و مقاله با موضوعات مختلف از جمله فناوري اطلاعات در كارنامه دارد.

  اثني عشري در مورد بومي سازي فناوري اطلاعات در كشور مي گويد: در مورد بومي سازي تعاريف و بحثهاي زيادي مطرح شده است به طور كلي بايد به نحوي تغييرات ايجاد كرد كه قابل استفاده و كاربرد با توجه به فرهنگ و شرايط محيطي و محلي باشد بايد به گونهاي برنامهريزي، تصميمگيري و اقدام كنيم تا بتوانيم اين فناوري را هر چه بهتر و بيشتر در اختيار مردم قرار دهيم و فناوري اطلاعات بايد به عنوان يك اصل مهم در توسعه كشور مطرح باشد.

  مصلي نژاد كه از دانشجويان پژوهشگر و موفق دانشگاه پيام نور جهرم مي باشد ،در مورد چاپ اين تعداد مقاله و بومي سازي فناوري اطلاعات در كشور مي افزايد : ما نبايد پژوهش ها را فقط منوط به دوره هاي كارشناسي ارشد و دكترا كنيم وقتي ما ايده،طرح و نظر داريم چرا ارائه ندهيم .بدون توجه به دانش بومي و بومي سازي فناوري كاري از پيش نمي توان برد همانطور كه مي دانيد وقتي فن آوري توليد مي شود بيشتر با شرايط محيط توليد خود سازگاري دارد و با فرهنگ و عادات و رفتارهاي سازماني و اجتماعي آن ملت هم خواني دارد . كشور ما داراي پتانسيل هاي علمي زيادي در جهت توليد علم در رشته فناوري اطلاعات مي باشد با تلاش و برنامه ريزي هاي دقيق مي توانيم در زمينه IT پيشرو باشيم و كشور ما با توجه به اين توانمندي ها به قطب ارائه دهنده خدمات و دانش فناوري اطلاعات به تمام نقاط دنيا تبديل گردد.

  گفتني است پيش از اين هم اين دو دانشجو در كنار هم نگارش كتاب و مقاله با موضوع اقتصاد مقاومتي و ايده پردازي طرح هاي ملي و بين المللي زيادي را در كارنامه خود دارند و تا كنون دعوت نامه هاي زيادي از كنفرانس هاي داخلي و خارجي داشته اند.
  http://khabar.farspnu.ac.ir/bulletin/News/show.aspx?ID=2138

 2. محسن اکبری - چهارشنبه, ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ در ساعت ۰۶:۳۴

  آمده ایم تا ملّت را به بهشت ببریم
  بازخوانی اندیشه های ناب امام راحل
  فصل الخطاب جنجال های انرژی سوز و تنش زا
  نویسنده: محسن اکبری

  این روزها کمتر مجلس و تریبونی را می توان پیدا کرد که نُقل آن، «به زور بردن مردم به بهشت» نباشد.
  آخر تمام مشکلات مملکت حل شده است و فقط این باقی مانده که مردم را باید به زور به کمال لایق آنها رساند یا نه؟!
  اشخاص زیادی در قد و قامت موافق و مخالف درباره آن سخن رانده اند که تکرار آن مملّ است و نقض غرض از مقال حاضر؛ چرا که هدف از نگاشتن این چند سطر چیزی نیست جز خدمت به مردم و برگرداندن آرامش به فضای مضطرب و پر جنجال جامعه که همگان باید در آستانه سالگرد ارتحال غمبار امام راحل قدس سره، اندیشه های ناب ایشان را فصل الخطاب قرار دهند و به این دعواهای انرژی سوز و تنش زا خاتمه دهند.
  با هم به مرور اندیشه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رحمة الله علیه در این باره می پردازیم و قضاوت را به خوانندگان واگذار می کنیم:
  ***
  حضرت امام، 8 بهمن ماه 1357 در جمع دانشجویان و ایرانیان مقیم خارج در نوفل لوشاتو فرمودند:
  « … در نقلى است كه پيغمبر اكرم صلى الله عليه و آله و سلم ديدند كه عده‏ اى از اين كفّار را دارند مى‏ آورند، اسير كردند مى‏ آورند و عبور مى‏ دهند؛ فرمودند كه اينها را ما- قريب به اين معنا- مى‏ خواهيم به بهشت ببريم، و اينها را با زنجير مى‏ كشند طرف بهشت.
  انبيا- عليهم السلام- براى سعادت بشر مبعوث شده‏ اند؛ يعنى سعادت همه جانبه بشر: سعادت دنياى بشر، سعادت حيات ديگر بشر. آنها مى‏ خواستند كه انسان ها را به كمال لايق به انسانيت برسانند. بشر زير اين بار بسيارى‏شان نمى‏ روند و نرفتند. ما هم به تبع نبى اكرم صلى الله عليه و آله و سلم قيام كرديم براى اينكه اين ملّت محروم را به كمال لايق خودش برسانيم…»(صحيفه امام، ج‏5، ص: 544)
  ***
  و باز امام بزرگوار، در 13 تیرماه 1358 در قم در دیدار كاركنان اداره بهدارى و بهزيستى آذربايجان شرقى فرمودند:
  «… اسلام خيلى عزيز است. اسلام خيلى فدايى داده است. پيغمبر اسلام براى اسلام خيلى زحمت كشيده، تمام عمرش در زحمت بوده، تمام عمرش… بسته بودند چند نفر را، داشتند مى‏ آوردند. اسير كرده بودند. فرمود ببين! ما بايد با زنجير اينها را به بهشت ببريم…» (صحيفه امام، ج‏8، ص: 432)
  ***
  و نیز آن پیشوای راستین ملت انقلابی ایران در 28 شهریور 1358 در قم در دیدار روحانيون و نمايندگان مردم تبريز فرمودند:
  « … اسلام آمده است براى همه بشر و مى‏ خواهد همه بشر را وارد كند در سعادت …
  … در يك جنگى كه يك دسته‏ اى را اسير كرده بودند و بسته بودند و مى آوردند، فرمود كه ببين، من با زنجير اين را مى‏ خواهم به بهشت ببرم. اينها را ما اسير كرديم آورديم آدمشان كنيم و بفرستيمشان به بهشت.
  پيغمبر و همين طور ساير پيغمبرهاى آسمانى اصلًا بنايشان بر اين است كه همه بشر را سعادتمند كنند، هيچ نظرى ندارند كه يك ناحيه‏ اى باشد و يك ناحيه ديگر. در عين حالى كه خوب پيغمبر اكرم، عرب است و عربستانى است، لكن مى‏ فرمايد هيچ عربى بر هيچ عجمى تَفوُّق ندارد؛ هيچ عجمى هم بر هيچ عربى. ميزانْ اطاعت خدا و تقواست. وقتى اينطور باشد، خوب، همه ما برادر هستيم و همه ما چه هستيم و با همه بشر ما خوب هستيم و مى‏ خواهيم اصلاح بشوند.»(صحيفه امام، ج‏10، ص: 33)
  ***
  همچنین در تاریخ 11 آبان 1358 حضرت امام خمینی قدس سره در قم در دیدار دانشجويان عربستان سعودى مقيم ايران‏ بیان داشتند:
  « … ما تا پيدا نكنيم اسلام را، تا همه مسلمين پيدا نكنند اسلام را، نمى‏ توانند به مَجْد خودشان برسند. مَجدِ اسلام آن بود كه در صدر اسلام بود. آن بود كه با يك جمعيت كم دو تا امپراتورى را از بين برد، آن مجد اسلام بود، نه براى كشورگشايى؛ براى آدمسازى. اين خيال است، اشتباه است كه خيال مى‏ كنند كشورگشايى مى‏ كند اسلام. اسلام كشورگشايى نمى‏ كند. اسلام مى خواهد همه كشورها آدم بشوند. اسلام دنبال اين مى‏ رود كه آنهايى كه آدم نيستند آدمشان كند…
  … اسلام براى اصلاح جامعه است. اگر شمشير كشيده، شمشير را براى اين كشيده است كه مفسده هايى كه نمى‏ گذارند اين جامعه‏ ها اصلاح بشود از بين ببرد، تا سايرين اصلاح بشوند…»(صحيفه امام، ج‏10، ص: 449)
  ***
  امام امّت در 16 آذر 1358 در قم در دیدار وزير بهدارى و بهزيستى، معاونان و مسئولان وزارتخانه فرمودند:
  «… آرزوى ما اين است. مثل اينكه آرزوى انبيا هم اين بوده كه همه بشر مسلمان باشند، يعنى توحيدى باشند، و به انبيايشان معتقد باشند. راه بهشت را پيدا بكنند. پيغمبر اكرم در نقل است كه ديدند كه در جنگى يك دسته را گرفتند و بستند دارند مى‏ آورند، اسير كردند.
  فرمود كه من دارم با غل و زنجير مردم را به بهشت مى‏ برم. مى‏ خواهم ببرمشان به بهشت، حاضر نيستند. مسئله اين است كه خيال نشود كه اسلام مى‏ خواسته‏ كشورگشايى بكند، مثل مثلًا آقاى كارتر كه مى‏ خواهند كشورگشايى بكنند، اسلام هم اين است، خير اصلًا مطرح نيست پيش اسلام كشورگشايى. اسلام مى‏ خواهد انسان درست كند…»(صحيفه امام، ج‏11، ص: 185)
  ***
  بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در تاریخ 25 آذر 1358 در قم در جمع اهالى شریف كنگاور بیان کردند:
  « … زمان رسول الله سيزده سالى كه در مدينه بودند هيچ سالى بى‏ جنگ نبود. همه‏ اش جنگ بود. جنگ نه جنگى كه اين حكومت ها مى‏ كنند. براى رساندن مردم به سعادت.
  پيغمبرها مى‏ بينند كه مردم غرق دارند مى‏ شوند؛ غرق در آتش مى‏ شوند. آنها مى‏ بينند آن ظلمت هايى كه به ماها احاطه كرده است، و آن چيزهايى كه ما را دارد مى‏ كشد طرف چاه ويل؛ جهنم. آمده ‏اند كه ماها را نجات بدهند. با موعظه نجات بدهند. با زور نجات بدهند…»(صحيفه امام، ج‏11، ص: 264)
  ***

 3. موسسه فرهنگی هنری تسنیم البرز - یکشنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۴ در ساعت ۱۴:۱۲

  نمایش مذهبی روز رستاخیز از ۷ تا ۱۱ آذر ماه ۹۴ به مدت پنج شب در حسینیه ی بزرگ شهر تنکمان واقع در شهرستان نظراباد استان البرز به روی صحنه میرود. در این نمایش مذهبی که در راستای اربعین حسینی برگزار میگردد مظلومیت سالار و سرو شهیدا امام حسین(ع) و اهل بیت عترتش در قالب نمایش به تصویر کشیده میشود.

 4. از اعضای باب الحوائج فاز 2 قرچک - سه شنبه, ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ در ساعت ۰۸:۳۱

  بسمه تعالی
  رنج نامه اعضاء فاز ۲ مسکن سازان باب الحوائج (ع)در شهرستان قرچک
  خداى سبحان در سوره انفال آورده: «… إِنِ اسْتَنْصَرُوکُمْ فِى الدِّینِ فَعَلَیْکُمُ النَّصْرُ… ؛ اگر گروهى(مؤمنان مهاجر) به خاطر حفظ دین و آئین شان از شما یارى طلب کنند، بر شما لازم است که به یارى آنان بشتابید.» آیه شریفه با کمال صراحت، مسلمانان را ملزم مى نماید تا به یارى برادران دینى خود که مورد ظلم و ستم قرار گرفته اند، شتافته و به وظیفه دینى خود عمل نمایند.
  در دومین آیه، قرآن کریم، کسانى را که نسبت به کمک و یارى ستمدیدگان، سکوت و بى تفاوتى اختیار کرده اند و قیام نمى کنند، سرزنش و ملامت نموده، مورد سؤال قرار مى دهد و مى گوید: « وَ ما لَکُمْ لا تُقاتِلُونَ فِى سَبِیلِ اللَّهِ وَ الْمُسْتَضْعَفِینَ مِنَ الرِّجالِ وَ النِّساءِ وَ الْوِلْدانِ الَّذِینَ یَقُولُونَ رَبَّنا أَخْرِجْنا مِنْ هذِهِ الْقَرْیه الظَّالِمِ أَهْلُها وَ اجْعَلْ لَنا مِنْ لَدُنْکَ وَلِیًّا وَ اجْعَلْ لَنا مِنْ لَدُنْکَ نَصِیراً »؛ «چرا در راه خدا و در راه مردان و زنان و کودکانى که (به دست ستمگران) تضعیف شده اند، پیکار نمى کنید همان افراد (ستمدیده اى) که مى گویند : خدایا ! ما را از این شهر که اهل آن، ستمگرند، بیرون ببر و براى ما از طرف خود، سرپرست قرار ده و براى ما از طرف خود، یار و یاورى تعیین فرما!
  امام على (ع) نیز مى فرماید: « اَحسَنِ العَدلِ نصره المظلوم؛ بهترین عدالت یارى مظلوم است،..»
  با سلام واحترام خدمت استانداری محترم تهران
  عده ای ازخانواده های زحمت کش در سال ۱۳۹۰ در پروژه ی باب الحوائج فاز۲(قرچک ورامین) به بهانه خانه دار شدن و با عنوان مسکن مهرثبت نام کردند ولی متاسفانه تا تاریخ نگارش این رنج نامه علارغم پرداخت مبالغ بسیار زیاد به متولیان پروژه ی فوق یعنی آقایان نامداری و نجفی و تاجیک هنوز خانه دار نشده و همچنان اکثراین خانواده ها در مصیبت مستاجری به سر می برند و پروژه فوق کاملا متوقف شده است .و این پرسش نخستین این است که شرکت تعاونی مسکن مهر ۲ بر اساس چه سندی و مجوزی اقدام به عضو گیری کرده است ؟
  پس از ماهها تاخیر به هزارو یک بهانه ی آقایان سازنده ,در تاریخ ۲۶/۳/۹۳ و بر اساس دستور فرمانداری و پیرو صورت جلسه ۲۸/۱/۹۳ به شماره ۷۲۶۱/۱/۲/۲۹۴۵ , مقرر گردید که پروژه ی آریا با افزایش قیمت ۱۵۰۰۰۰ تومان (به دلیل صنعتی بودن) در هر مترمربع به اعضاء واگذار شود ولی و با کمال تاسف این مورد نیز با هزارو یک بهانه نیز منتفی شد و پرسش دوم این است که تعهد شرکت تعاونی مسکن مهر ۲ باب الحوائج به مدیر عاملی ابوالفضل تاجیک در برابر این افتضاح شرم آور چه بوده است و چرا در برابراقدامات آقایان نامداری و نجفی هیچ عکس العملی نشان نداده است ؟ و بالاخره در ماه شهریور سال ۹۳ دست اندر کاران پروژه ی باب الحوائج فاز۲پس از ماهها تاخیرمکرر در مکرردر تعهدات خود و بر اساس قرارداد اولیه فاز ۲ و با معرفی پروژه رز مریم(قرچک ورامین) اذعان داشتند که به دلیل عدم کاربری زمین پروژه ی باب الحوائج , اعضا با پرداخت غیر قانونی تفاوت قیمت زمین و خانه های نیمه ساخته پروژه ی رز مریم به ازای هر متربع ۱۵۰۰۰۰ تومان (که اینبار خبری از صنعتی بودن وجود نداشت) نسبت به پروژه ی باب الحوائج , اقدام به پرداخت پول کرده و در خرید خانه های رز مریم(رونوشت قرارداد رز مریم به پیوست ارائه می شود در این قراداد حتی مالکان پروژه ی باب الحوائج آن را امضاء نکرده و خالی تحویل اعضا دادند) ثبت نام کنند که بعضی ازاعضا نیز اینکار را کردند ولی متاسفانه و در کمال تاسف پروژه ی رز مریم نیز به هزار بهانه منتفی شد و مجددا آقایان نامداری و نجفی و تاجیک اظهار داشتند که کاربری و اسناد و جواز ساخت پروژه ی باب الحوائج فاز ۲ را از شهرداری هنوز دریافت نکرده واعضا با پرداخت تفاوت قیمت به علت گذشت سالها و تاخیر در انجام پروژه باب الحوائج فاز ۲ , کلیه اعضا می بایستی با افزایش غیر قانونی قیمت به ازای هر مترمربع ۱۵۰ هزار تومان اضافه پرداخت کنند(که باز خبری از صنعتی شدن وجود ندارد) که متاسفانه دوباره اعتماد کرده و خانواده های زحمتکش و کارگر به آقایان نامداری و نجفی و تاجیک , علیرغم اراده ی خود و تحت فشار(که مکانیزم این فشار آنچنان حیرت انگیزو هوشمندانه بود که برای جلوگیری ازطولانی شدن این رنج نامه می بایستی حضوری توضیح داده شود) مجبور به پرداخت پول و چک شده و متمم قرارداد پروژه ی باب الحوائج فاز ۲را در شهوریور ۹۳ تحویل اعضاء دادند و پرسش سوم این است که افزایش قیمت فوق الذکر که در متمم قراداد درج شده است بر چه اساس و مجوزی می باشد ؟ ضمنا تعدادی دیگراز اعضا به علت فشار های بسیار زیاد در حاشیه مجبور به انصراف شده و از اقایان چک بلا محل دریافت کرده که هنوز به دنبال دریافت مبلغ چک در حال دوندگی هستند لازم به ذکر است عده ای از اعضاء به حق به افزایش قیمت اعتراض داشته و از تنظیم متمم قرارداد ممانعت به عمل آورده و زیر زیاده خواهی نامبردگان سازنده نرفتند.
  وطبق این متمم, قرار بر این شد تا تاریخ ۲۵/۹/۱۳۹۴ خانه های این مردم رنج دیده تحویل آنان شود ولی باز و در کمال تاسف تا تاریخ نگارش این رنج نامه وطبق گزارش کارشناس دادگستری به تاریخ ۲/۳/۱۳۹۴با تنظیم دادخواست تامین دلیل به هیچ عنوان پیشرفت قابل ملاحظه بر اساس متمم انجام نشده است .ضمنا ما اعضاء بی خبر ازهمه جا تازه متوجه شدیم این زمین ازهمان نخستین اقدام آقایان سازنده در سال ۹۰ اصلا کاربری مسکونی نداشته و شهر داری تا این تاریخ هنوز مجوز ساخت نداده است وعجیب اینکه زمینی که کاربری مسکونی نداشته و دارای جواز ساخت نیز نمی باشد متمم قراداد تنظیم کرده , پول مضاعف از بعضی از اعضا ء اخذ شده و اقدام به خرج کردن بقیه چک های اعضاء کرده اند (که رسم امانت داری را به شدت خدشه دارنموده اند) و موجبات برگشت چک اکثر اعضاء را فراهم آوردند .و مجددا پرسش دوم در اینجا نیز مطرح است که تعهد شرکت تعاونی مسکن مهر ۲ باب الحوائج به مدیر عاملی ابوالفضل تاجیک در برابر این افتضاح شرم آور چه بوده است و چرا در برابراقدامات آقایان نامداری و نجفی هیچ عکس العملی نشان نداده است ؟ راستش را بخواهید برای اعاده ی حق و حقوق ضایع شده به دادگاه نیز مراجعه کرده ایم ولی تا این تاریخ نه تنها هیچ نتیجه ای نداده بلکه عاملین این مصیبت به گونه ای آزادانه در سطح شهر تردد می کنند..
  ریاست استانداری محترم تهران ,اعضا ئ این تعاونی مسکن از خانواده های بسیارضعیف و آسیب پذیر هستند و تعدادی از کانون گرم این خانواده ها در معرض آسیب جدی و از هم پاشیدگی است باور کنید اگر سرگذشت تهیه پول هایشان را برای شما بازگو کنند به احتمال زیاد با همه وجود با آنها همدردی خواهید کرد بسیاری از خانواده ها برای تهیه بخشی از آن پول دست فروشی کرده و طلای همسرانشان و فرش زیر پایشان را نیزفروخته اند حتی خانواده هایی هستند که حلقه ازداواج خود را به فروش رسانده اند در هر صورت این رنج نامه را نیز در نهایت ناامیدی برا ی شما می نگاریم که شاید از دست شما نیز برای خانه دارشدن این جماعت از همه جا رانده شده کاری برآید.
  ریاست محترم استانداری, راستش را بخواهید دیگر هیچگونه اعتمادی به آقایان نامداری و نجفی و تاجیک و آن شرکت تعاونی کذائی نداریم و جدیدا نیز بازی تازه ای را شروع کرده اند و مجددا بدون ارائه هیچگونه مکانیزم اجرائی قابل اعتماد قصد گرفتن پول از مردم را دارند .این بار از اعتبارفرماندارمحترم قرچک در حال خرج کردن هستند با این عنوان که فرماندار محترم قرچک پشت این قضیه است بدین گونه که اعضا نگران نباشند و می خواهند از مردم پول بگیرند و هیچگونه ضمانت اجرائی نیز ارائه نمی دهند تصورما این است که با هوشمندی قصد استفاده از اعتباربسیار درخشان فرماندارمحترم را دارند .و پرسش چهارم این است که بر اساس ماده ۵ قراداد اولیه فاز ۲ تحویل خانه ها می بایستی از تاریخ عقد قرارداد ۱۴ ماه بعد می بود یعنی باید در شهریور ۹۲ خانه ها تحویل می شد ولی تا تاریخ این رنج نامه ی سراسراندوه و درد خبری نشده است پس تامین مسکن این مردم رنج کشیده به عهده ی چه کسی خواهد بود .
  ریاست محترم استانداری تهران ,گاهی ما می اندیشیم چراا میر مومنان حضرت علی (ع) به هنگام ضربت آن ملعون بر فرق مبارکش ندا سر داد : فزت و به رب الکعبه , به خدای کعبه که رستگار شدم .
  شاید آن حجت حق از ظواهر پر فریب این دنیای فانی به تنگ آمده بود گاهی اوقات بعضی از سرپرست خانواده های مال باخته از خدا آرزو می کنند که ای کاش دستان مرگ آنهارادر آغوش بگیرد تا بیش از این شرمنده ی زن و فرزندان دلبند خود نباشند زیرا بالاترین وظیفه یک مرد حفاظت از کیان مقدس خانواده خود می باشد.
  در هرصورت همه ما در بن بست کامل بسر می بریم وای کاش همه ما اعضاء فاز۲ می توانستیم خون خود را قطره قطره بگرییم تا باورمان کنید و ازشما خواهش می کنیم با تحت فشار قرار دادن آقایان نامداری و نجفی و تاجیک و آن تعاونی کذائی , ما خانواده های ضعیف و آسیب پذیر را یاری دهید تا بتوانیم برای خانواده آسیب پذیر خویش خانه ای فراهم کنیم .
  ضمنا به پیوست این نامه خلاصه وضعیت مصیبت بار فاز ۲ را حضورآن مقام محترم ارسال می کنیم
  در اتمام این رنج نامه , به درگاه بار تعالی دعا می کنیم: ای خدای بزرگ تورابه مظلومیت امام حسین (ع) و عرش الهی خودت قسم یاد می کنیم همانگونه که آقایان نامداری و نجفی و تاجیک و ان تعاونی کذائی که به نا حق نام مبارک علمدار کربلا را به ارث برده قدرت خود را به ما ضعیفان نشان دادند , ای خدای بزرگ تو نیز قدرت خود را به آنان نشان بده. آمین یا رب العالمین.
  گیرندگان :
  – ۱- ریاست محترم قوه ی قضائی حضرت آیت الله لاریجانی
  ۲- ریاست محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر لاریجانی
  به نمایندگی از اعضاء باب الحوائج فاز۲
  ۱- رامین نیکومنش ۱۹/۹/۹۴ ۲- رضا جهان آبادی ۱۹/۹/۹۴ ۳- محمد حسنی پناه ۱۹/۹/۹۴

 5. ابوالفضل خدایی - دوشنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ در ساعت ۱۴:۲۵

  باسلام
  بنده بابت برگزار نشدن مسابقات والیبال بین مدارس به شدت گله مند هستم.ما برای این مسابقات لحظه شماری میکنیم ولی…لطفا پی گیری کنید.سپاس


ارسال پیامگزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار