بازدید: 2,246 | تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲| ساعت انتشار: 00:08

 

تلفکس:

۰۲۱/۳۶۲۲۳۱۹۵

همراه:

۰۹۱۲۲۹۲۰۲۴۵

ایمیل:

mahdizadeh1352@gmail.com


 1. پروانه تقی زاده - یکشنبه, ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ در ساعت ۰۱:۲۳

  با سلام…لطفاً از وضعیت آشفته و قانون گریز بخش فرهنگی و پرورشی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری نیز گزارشی تهیه کنید؛بسیاری از نخبگان عرصه فرهنگ و هنر در شهرری فرهنگی ناحیه یک هستند اما در عمل در کانون ها و بخش های فرهنگی و هنری آموزش و پرورش از وجودشان استفاده نمیشه…رسیدگی کنید لطفاً.

 2. محمدقربانی - سه شنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ در ساعت ۲۳:۳۰

  بسم الله الرحمن الرحیم
  باسلام و عرض ادب .
  لطفا” از وبلاگ هنرمندان ورامین دیدن فرمایید
  شاید مطلب خواندنی و یا … باشد که قابل درج
  در راوی نیوز … انشاءالله
  http://www.varnahonar92.blogfa.com

 3. شهروند قرجک - یکشنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ در ساعت ۲۳:۳۳

  آقای مهدی زاده تور خدا در اخبارتان جانب داری را کنار بگذارید شما هر جا به نفعتان باشد خوب و نباشد بد است اقداماتی که رییس شورا قرچک آقای مرادی انجام داده در هیچ کدام از مدیران تدبیر ایشان را ندیدم چون به شما باج نمی دهد عملکرد بدی دارد شسما امین مردم هستید و لی دارید سو استفاده می کنید

 4. علیرضا مهدیزاده - سه شنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ در ساعت ۰۲:۱۷

  با سلام و احترام و با تشکر از نظرتان، جناب مرادی از دوستان قدیمی و چندین ساله اینجانب است که هیچ ارتباط کاری منفی و حتی مثبت با ایشان نداشته و ندارم و به عنوان خبرنگار که بسیاری از مسائل رو و پشت پرده را دیده ام اجازه انتشار این مطلب را فقط به عنوان اظهار نظر همکار رسانه ای ام داده ام.
  به هر حال، گل بی عیب خداست و انسان بی اشتباه، فقط معصومین(ع) هستند که هرگز من و شما و اعضای محترم شورای شهر قرچک جزو آنها نیستیم.
  درضمن، نفی گذشتگان و “بهتر نمایی” حاضران چند سالی است که باب شده و نباید زیاد به این گونه تعاریف، دل بست!

 5. شهرام جهانی - دوشنبه, ۲۱ مهر ۱۳۹۳ در ساعت ۰۱:۰۰

  با سلام؛از اینکه مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرری با قدمتی که دارد و نخبگان و چهره های شناخته شده ای که در ری هستند باید یک شهروند ورامینی باشد متأسفم…از زمان روی کار آمدن این مدیر غیر بومی افتراق و دو دستگی میان هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر ایجاد شده است.

 6. جهانی - جمعه, ۲ آبان ۱۳۹۳ در ساعت ۲۳:۴۹

  چرا نظرات را منعکس نمی کنید؟!انتخاب نظرات سلیقه ای است؟

 7. جهانی - جمعه, ۲ آبان ۱۳۹۳ در ساعت ۲۳:۵۷

  نارضایتی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرری میان اسلامی شهرری بالا گرفته و از اعتراض و فریاد بلند هنرمندان در فرمانداری بدلیل انتصاب مسوول غیر بومی گرفته تا اقدامات سلیقه ای مسوول اداره ارشاد شهرری در جهت ایجاد دودستگی میان اصحاب فرهنگ و هنر منجر به نارضایتی بسیار شده است،پیشنهاد میکنم بر اساس رسالت رسانه ای با استاد ذوالقدر استاد موسیقی شهرری در این زمینه گپ و گفتی داشته باشید.

 8. ملکی - پنج شنبه, ۸ آبان ۱۳۹۳ در ساعت ۲۲:۱۴

  از انتصاب افرادی که در واقع با دایر نمودن آموزشگاه موسیقی بدون مجوز ارشاد سالها غیرقانونی فعالیت نموده اند بعنوان مسوول موسیقی شهرری واقعاً متأسفم.

 9. فریبا مرادزاده - دوشنبه, ۲۶ آبان ۱۳۹۳ در ساعت ۱۸:۵۳

  با سلام وخداقوت به عزیزان خبرنگار
  سوال داشتم از خدمتتون .
  خبری که اینجا ارسال شود آیا قابل درج در خبرگزاری هست
  منتظر جوابتون هستم

 10. علیرضا مهدیزاده - سه شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۳ در ساعت ۱۱:۵۶

  سلام
  در صورت صحت خبر و منبع آن، بله

 11. محمد قربانی - چهارشنبه, ۵ آذر ۱۳۹۳ در ساعت ۱۷:۰۵

  فراخوان دوازدهمین همایش نمایش شهرستان ورامین
  ( فقط هنرمندان شهرستان ورامین )
  به منظور تبادل تجربه های نمایشی ، کشف و شکوفایی استعدادها با تکیه بر تجارب برگزاری موفقیت آمیز یازدهمین همایش نمایش قبلی شهرستان ورامین ، دفتر نمایندگی انجمن هنرهای نمایشی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دوازدهمین همایش نمایش شهرستان ورامین را درنیمه اول اسفند ماه سال جاری (۱۳۹۳) در محل فرهنگسرای علامه قطب الدین رازی ورامین برگزار می نماید .
  شرایط :
  ۱- همایش نمایش در چهاربخش صحنه ای (اصلی) ، نمایشنامه خوانی ، نمایشنامه نویسی و نمایش رادیویی انجام می شود .
  ۲- متون نمایش می بایست در سه نسخه به شکل خوانا تایپ شده تا تاریخ شنبه ۱۵/۹/۹۳ به دفتر دبیرخانه همایش ( انجمن هنرهای نمایشی ) به همراه پر کردن فرم در خواست شرکت در همایش ارائه گردد.
  ۳- موضوع نمایشنامه ها آزاد بوده و آثاری که مضامین ملی ، مذهبی ، دفاع مقدس و انقلاب اسلامی را دارا باشند در اولویت خواهد بود .
  ۴- به منظور تقویت آثار تولیدی توسط هنرمندان شهرستان متون نویسندگان بومی در اولویت خواهد بود .
  ۵- نمایشنامه ها جهت شرکت در بخش مسابقه ترجیحا” ایرانی باشد .
  ۶- ارائه مجوز رسمی از نویسندگان الزامیست .
  ۷- کلیه نمایشنامه های ارسال شده به دبیرخانه ، توسط هیئت بازخوانی مطالعه و پس از بررسی و ارائه نظر ایشان و اعلام نتایج نهایی گروه هایی که مجوز ورود به مرحله دوم ( بازبینی ) را دریافت کرده اند می توانند با مراجعه به دفتر دبیرخانه در خصوص دریافت پلاتو اقدام و تمرین خود را ازتاریخ ۲۵/۹/۹۳ به مدت یکماه آغاز و تاتاریخ ۲۵/۱۰/۹۳ ادامه دهند .
  ۸- کلیه نمایش های راه یافته به همایش دوازدهم در اولیت اجراهای عمومی سال ۱۳۹۴ قرار خواهد گرفت .
  ۹- کلیه کارگردان ها می بایست کارهای خود را به طور کامل آماده و درتاریخ جمعه ۲۶/۱۰/۱۳۹۳ مورد بازدید هیئت بازبینی قراردهند.
  ۱۰- برگزای کلاس و کارگاه های آموزشی و ورک شاپ در ایام برگزاری همایش از اهداف اصلی همایش بوده و حضور هنرمندان و هنرویان در این کلاس ها الزامیست .
  ۱۱- در صورت تمایش ارسال نمایشنامه های خارجی پس از گذراندن مراحل بازخوانی و بازبینی ترجیحا” خارج از بخش مسابقه و بصورت جنبی یا ویژه اجراء خواهد شد .
  ۱۲- به کلیه کارهای انتخاب شده پس از مرحله بازبینی و اجرا در همایش کمک هزینه تعلق می گیرد .
  ۱۳- به کلیه هنرمندان و هنرجویان شرکت کننده در همایش از سوی دبیرخانه همایش لوح سپاس و یاد بود اهدا می گردد .
  ۱۴- در پایان هر اجرا در هر بخش جلسات نقد وبررسی با حضور اساتید و کارگردان ها توسط کمیته نقد و بررسی برگزا می گردد .
  تذکر : جهت هرگونه پرسش و آشنایی هرچه بیشتر با نحوه برگزاری دوازدهمین همایش نمایش به ویژه بخش های نمایشنامه نویسی ، نمایشنامه خوانی و نمایش رادیویی به دفتردبیرخانه مراجعه فرمایید .
  نشانی دبیرخانه – ورامین میدان رازی فرهنگسرای رازی دفتر انجمن هنرهای نمایشی
  تلفن ۳۶۲۵۲۰۲۲ -۰۲۱

 12. فریبا رحیمی - جمعه, ۷ آذر ۱۳۹۳ در ساعت ۰۰:۱۵

  با سلام،جناب مهدی زاده،راوی نیوز از معدود رسانه های فعال در عرصه ی مجازی است که به اخبار شهرستان های استان تهران می پردازد،اما متأسفانه علی رغم شفافیتی که در انعکاس نقطه نظرات و انتقادات دارید،به پیشنهادات توجه نمی کنید،در نقطه نظرات آمده است که به وضعیت و عملکرد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ری بپردازید،و با هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر حذف شده از سوی مسوول غیر بومی ارشاد شهرری مصاحبه کنید،اما گویا بدلیل هم شهری بودن و برخی ملاحظات تمایل به این اقدام وجود ندارد،اگر در ورامین مسوول اداره ارشاد از شهردیگری منصوب می نمودند این دهن کجی به نخگان فرهنگی هنری آنجا نبود؟!یا حذف هنرمندان و افراد شاخص حوزه فرهنگ و هنر بدلیل کوچکترین انتقاد و برخورد های سلیقه ای و ایجاد دودستگی و…رهاورد این همشهری شما در ری بوده است…ضمناً برخی دوستان در نظراتشان بدلیل فقدان امنیت از اسامی مستعار جهت انتقاد استفده نموده اند،که به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری بر نمی گردد و اساساً:انظر الی ما قال و لاتنظر الی من قال…
  مهم نیست چه کسی؟!مهم آنچه مطرح شده است…فرهنگ و ارشاد ری را دریابید…

 13. حسین قربانی مدیرکانون بسیج هنرمندان - جمعه, ۷ آذر ۱۳۹۳ در ساعت ۰۷:۳۰

  یادواره پنج هنرمند شهید شهرستان ورامین
  به مناسبت هفته بسیج ؛ کانون بسیج هنرمندان ورامین درنظر دارددرتاریخ نهم آذر ماه سال ۱۳۹۳ ساعت ۱۷/۳۰ در ورامین میدان رازی ( چوب بری ) فرهنگسرای قطب الدین رازی ورامینی مراسم یادواره پنج هنرمند شهید ( اسامی شهداِی هنرمند : مختار سالمی بازیگر تئاتر ، مرتضی مهدی زاده شاعر و نویسنده ، محمدرضا عزتیان طراح و نقاش ، محمدرضا ایزدی یزدی خوشنویس ، غلامرضا مهمان نواز بازیگر تئاتر) برگزار نماید .
  لذا از کلیه مردم شریف و شهید پرور شهرستان ورامین ، خانواده معزز و معظم شهدا ، هنرمندان و… دعوت می شود در این مراسم پرشکوه شرکت نمایند .
  حضور گرم شما سبب آرامش خانواده ی معظم شهداء هنرمند خواهد بود . انشاء الله .
  مدیریت کانون بسیج هنرمندان ورامین – حسین قربانی

 14. فریبا رحیمی - جمعه, ۷ آذر ۱۳۹۳ در ساعت ۱۱:۲۷

  با سلام…لطفاً سایر دیدگاه های انتقادی نسبت به همشهری خودتان که مسوول غیربومی ارشاد ری شده است را نیز مثل نظر حقیر پاک کنید…تا دیگر امیدی به انعکاس دیدگاه از این تریبون هم نماند و چیزی ننویسیم که شما به زحمت بیافتید و ناگزیر به پاک نمودنش شوید…چون نظرات قبلی از نظر حقیر صریح تر بوده است…باور بفرمایید اگر نظرات قبلی حذف شود،دیگر مزاحم نمی شوم…و همه چیز آروم خواهد بود و مسوولان غیربومی حوزه فرهنگ و هنر شایسته ترین مسوولان خواهند بود در کهن دیار ری با همه ی شایستگانش!!

 15. علیرضا مهدیزاده - شنبه, ۸ آذر ۱۳۹۳ در ساعت ۱۳:۵۹

  سلام بر دوست عجول
  چند روزی به دلیل مشکلات فنی، نظرات خوانندگان محترم سایت منعکس نشد و شما اینگونه قضاوت کردید؛ ترسم از آن است که قضاوت شما در مورد هنرمند فرهیخته جناب ابوالحسنی ریاست اداره ارشاد ری هم همین گونه سطحی و ساده انگارانه باشد!
  در ضمن قرار نیست چون کسی همشهری بنده هست یا نیست، بر اساس قومی گرایی و یا همشهری گری به نفع یا ضررش مطلبی گفته شود؛ اگر چنین چیزی بود، نظرات مخالف جناب رئیس ارشاد ری در این سایت منعکس نمی شد.
  موفق و عادل باشید…

 16. فریبا رحیمی - یکشنبه, ۹ آذر ۱۳۹۳ در ساعت ۰۰:۳۸

  با سپاس از شفافیت راوی نیوز و انصاف جناب مهدی زاده…

 17. محمدقربانی - سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۳ در ساعت ۰۰:۰۳

  نشست هم اندیشی دوازدهمین همایش نمایش شهرستان ورامین

  در روز دوشنبه ۱۰/۹/۱۳۹۳ ساعت۱۷/۲۵ مثل همیشه با ۲۵ دقیقه تاخیر نشست هم اندیشی برگزار گردید .
  در این نشست تعدادی از پیشکسوتان ، سرپرستان گروه های تئاتری و هنرمندان شهرستان ورامین حضور داشتند .
  هدف این نشست آسیب شناسی همایش های پیشین و برطرف کردن ایرادات و همچنین اجرای صحیح همایش دوازدهم بود .
  انتقادات ، پیشنهادات و نظرات سازنده ای از سوی حاضرین در نشست مطرح شد .
  نکته ی حائز اهمیت اینکه یکی از هنرمندان تئاتر اعلام کرد هنرمندان تئاتر به سه قسمت تقسیم می شوند هنرمندان قدیمی ، هنرمندان میانی و هنرمندان جدید و جوان
  دبیر واعضاء ستاد دوازدهمین همایش نمایش ورامین می بایست بگونه ای عمل کند تا رضایت همه را بدست آورد .
  درخصوص رقابتی بودن یانبودن این همایش بحث و گفتگوی زیادی مطرح شد که امید است جمع بندی خوبی از سوی دبیر و اعضاء ستاد همایش نمایش دوازدهم صورت گیرد تا این همایش آبرومندانه ، پربار وبا نتیجه ی خوب برگزار گردد .
  پایان نشست با ذکر صلوات برمحمد و آل محمد در ساعت ۲۰ بود .
  لطفا” کلیه هنرمندان تئاتر شهرستان ورامین هر گونه نظر ، پیشنهاد و انتقادی دارند در ستون نظرخواهی این وبلاگ مطرح نمایند تا در بهتر برگزار شدن دوازدهمین همایش نمایش ورامین مورد استفاده قرارگیرد .

 18. ام البنین رادپور - پنج شنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۳ در ساعت ۲۱:۴۷

  دومین وُرکشاپ آکادمی موسیقی عماد ( دَرک و دریافت موسیقی )

  دومین وُرکشاپ آکادمی موسیقی عماد ( دَرک و دریافت موسیقی )

  کارگاه آموزشی در تاریخ : شنبه ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ شروع و به مدت ۱۲ جلسه ادامه خواهد داشت.

  مدرس دوره : محمد عماد

  هنرجویانی که در طول مدت آموزش غیبت نداشته و در آزمون پایان دوره امتیاز لازم را کسب نمایند، از سوی آکادمی موسیقی عماد موفق به دریافت گواهینامه ( E.M.A ) خواهند شد.

  به منظور ترویج فرهنگ آموزش صحیح و کاربردی موسیقی، این کارگاه آموزشی به صورت صد درصد رایگان برگزار می شود.

  این کارگاه برای اولین بار در کانون فرهنگی اجتماعی خاطره به آدرس : تهران، شهر ری، خیابان فدائیان اسلام، بالاتر از پل سیمان، نبش خیابان گلشنی ( منصور آباد ) پلاک ۱، طبقه دوم تشکیل خواهد شد.

  تلفن های تماس جهت ثبت نام :

  ۳۳۷۷۱۹۱۸ & ۳۳۳۹۴۹۴۴ ( آموزشگاه خاطره )

  ۰۹۱۹۰۰۴۱۸۷۷ ( روابط عمومی آکادمی موسیقی عماد )

  * تمامی مراکز فرهنگی، هنری، آموزشی و آموزشگاه های موسیقی که علاقمند به برگزاری این دوره در مرکز آموزشی خود می باشند می توانند با تماس از طریق روابط عمومی آکادمی موسیقی عماد همکاری خود را برای تشکیل این دوره اعلام نمایند.

 19. محمدقربانی - دوشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۳ در ساعت ۲۲:۲۰

  بسمه تعالی
  قابل توجه هنرمندان شرکت کننده در دوازدهمین همایش نمایش شهرستان ورامین
  احتراما” به اطلاع می رساند با توجه به استقبال فراوان و تمدید زمان دریافت متون و ارسال بیش از ۵۰ متن و طرح به دفتر انجمن هنرهای نمایشی ( دبیرخانه ) پس از مطالعه و بررسی های لازم توسط هیات بازخوانی و دبیر همایش با درنظر گرفتن کلیه شرایط فراخوان و نسبت متون و طرح ها به یکدیگر ، از سوی دبیرخانه تعداد ۳۵ نمایشنامه و طرح را صرفا” جهت تمرین و آماده شدن برای مرحله ی بازبینی تایید نموده است .
  کلیه گروه ها از ۱۳۹۳/۹/۲۵ روز سه شنبه تمرینات خود را آغاز نموده و به مدت یکماه فرصت دارند برای بازبینی آثار آماده شوند .

  خبر از دبیرخانه دوازدهمین همایش نمایش شهرستان ورامین
  آقایان محمد خوشابی و علیرضا امینی

 20. علی - شنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۳ در ساعت ۱۵:۴۳

  سلام
  از سایتهای زیر دیدن و اعلام نظر فرمایید و در صورت امکان در زمینه فضای مجازی و سایت همکاری داشته باشیم
  http://www.kanpress.ir
  پایگاه خبری تحلیلی کن پرس
  http://www.tappelaleha.ir
  پایگاه اطلاع رسانی شهدای گمنام کوهسار تهران-تپه لاله ها

  باتشکر

 21. محمدقربانی - یکشنبه, ۳۰ آذر ۱۳۹۳ در ساعت ۲۳:۳۲

  بسم الله الرحمن الرحیم
  باسلام و عرض ادب .
  درگذشت هنرمند پیشکسوت مرتضی حاج سید احمدی ( مرتضی احمدی) در ساعت ده صبح روز یکشنبه سی ام آذرماه سال یکهزارو سیصد و نود و سه را به جامعه ی هنری و سردبیر محترم راوی نیوز تسلیت عرض می نماییم .
  وارنا هنر
  اطلاعات بیشتر از هنرمند عزیز شادروان مرتضی احمدی در http://www.varnahonar92.blogfa.com

 22. sanaz - چهارشنبه, ۳ دی ۱۳۹۳ در ساعت ۲۲:۵۸

  مراسم افتتاحیه نمایشگاه زخم سیب
  پنج شنبه ۱۳۹۳/۱۰/۰۳ساعت ۱۵:۳۰
  فرهنگسرای رازی

  http://upload7.ir/imgs/2014-12/94948472086218178237.jpg

 23. محمدقرباني - پنج شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ در ساعت ۱۹:۵۹

  بسم الله الرحمن الرحیم
  باسلام و عرض ادب .
  گروه فرهنگی هنری وارنا هنر از شهرستان ورامین در اولین جشنواره نمایشنامه خوانی بشیوه اجرا (بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ورامین ) شرکت خواهدکرد .
  نمایشنامه مثل سوسوی فانوس آویخته نویسنده محمدرضا کوهستانی
  کارگردان حمید شاهسون
  بازیگران نقش خوان : استاد غلامحسین بنی آدم عباس عرب قنبری
  حمیدشاهسون سارا هلیلی محسن معصومی
  سرپرست گروه محمدقربانی
  زمان اجراء ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸ فرهنگسرای رازی ورامین

 24. محمدقرباني - دوشنبه, ۳ فروردین ۱۳۹۴ در ساعت ۱۵:۰۶

  بسم الله الرحمن الرحیم
  باسلام و عرض ادب
  سال نومبارک . از راوی نیوز بابت انتشار اخبار روز استان تهران کمال تشکر راداریم .
  گروه فرهنگی هنری وارنا هنر از ورامین آرزوی موفقیت برای اعضاء فعال در سایت راوی نیوز را دارد . انشاء الله سال ۱۳۹۴
  سالی پر بار برایتان باشد .
  خدانگهدارتان

 25. علیرضا مهدیزاده - پنج شنبه, ۶ فروردین ۱۳۹۴ در ساعت ۱۱:۳۲

  سلام و عرض ادب
  تبریک متقابل بنده و همکارانم در سایت راوی را پذیرا باشید.

 26. آوینی نیوز - دوشنبه, ۱ تیر ۱۳۹۴ در ساعت ۱۴:۳۲

  سلام
  سایت ما را با مشخصات زیر لینک کنید
  آوینی نیوز
  http://avinynews.ir
  سپس به ما اطلاع بدهید تا سایت شما را در آوینی نیوز لینک کنیم

 27. رضا خانی - شنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۴ در ساعت ۰۲:۲۲

  آغاز بکار پایگاه اطلاع رسانی

  آوای پرند – avayeparand.ir

 28. مهدی دستوان - دوشنبه, ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ در ساعت ۰۲:۳۸

  بازهم کتک خوردن دستفروشی توسط مامورین شهرداری در پایین زیر گذر امام علی (ع ) ارومیه
  بنده حوالی ساعت ۱۰ شب داشتم خرید میکرم مامورین شهرداری رسیدن ، یکی از آنها جلو آمد و گفت جمع کن ، ببچاره دستفروش اصلا نمیدانست چی شده ۱۰ الی ۱۲ نفر دیگه رسیدن گفتن رییس گفته بزنین و جمع کنین و حمله کردن روی دستفروش ها که یکی از اونها پیرمرد ۶۰ ساله بود و یکی جوان ۲۵ ساله و آنقدر زدنشون که مردم دیگه نتونست دوام بیارن و به کمک شون رفتن و مامورین هم فرار کردن رفتن ساختمان یگان ویژه که نزدیک محل بود .
  پیرمرد فریاد میزد بابا آخه چی شده گفتن جمع کنی گفتیم چشم
  بنده با نیروی انتظامی تماس گرفتم اومدن و اظهار کردن کار همیشگی ایناست و حق هم همیشه به اونا داده میشه ، یعنی در جامعه سلامی و با آنهمه مشکلات بیکار واقعا حق با اونات که به همین راحتی در انذار عمومی مردم رو زیر مشت و لگد بگیرن؟ مسئول ماموران شهرداری هم می نمی دونم چرا این اتفاق افتاد حتما به وقت بدشون برخوردن !!! در حالیکه به گفته خودشون حتی یک بار هم اخطار نداده بودن و روز اول دستفروش ها بوده که اومده بودن
  خواهشا حتما در سایت بزارن تا مسئولین یه فکری بکنن
  باتشکر از لطفتون به مردم

 29. محمدقربانی - یکشنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ در ساعت ۱۷:۵۱

  بسم الله الرحمن الرحیم
  با سلام و عرض ادب .
  روز خبرنگار را به کلیه خبرنگاران محترم بویژه آقای مهدیزاده که خبرهای هنری شهرستان ورامین را پوشش می دهند تبریک عرض می نماییم . گروه فرهنگی هنری وارنا هنر ((ورامین))

 30. امیر پور جوادی - دوشنبه, ۶ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۱۰:۳۷

  از نظر لطف تان در خصوص درج اخبار بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ورامین تقدیر تشکر به عمل می آید.

 31. محمدقربانی - یکشنبه, ۱۲ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۲۲:۲۵

  بسم الله الرحمن الرحیم
  باسلام و عرض ادب .
  انشاء الله گروه فرهنگی هنری وارنا هنر نمایش خیابانی خوان هشتم به نویسندگی استاد غلامحسین بنی آدم و کارگردانی حمید شاهسون را روزدوشنبه سیزدهم مهرماه ۱۳۹۴ در نخستین جشنواره پنجره مهر بخش تاترخیابانی در ورامین میدان امام خمینی (ره)
  اجراء خواهد کرد .
  http://www.varnahonar92.blogfa.com

 32. محمدقربانی - شنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۱۹:۱۷

  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین
  دفتر انجمن هنرهای نمایشی ورامین
  گروه فرهنگی هنری وارنا هنر تقدیم می کند
  نمایش خیابانی خوان هشتم
  شنبه تا سه شنبه ۱۸ تا ۲۱ مهر۱۳۹۴ ساعت ۱۷/۳۰
  ورامین میدان رازی (چوب بری سابق) فرهنگسرای رازی
  http://www.varnahonar92.blogfa.com
  منتظر مردم شریف ورامین و خبرنگاران محترم هستیم

 33. محمدقربانی - دوشنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۴ در ساعت ۲۰:۲۲

  بسم الله الرحمن الرحیم
  باسلام و عرض ادب . همیشه خبرگزاری های ورامین از تئاتر ورامین حمایت می کردند و برای تهیه گزارش و عکس حاضر می شدند
  اما متاسفانه هیچ خبرنگار محلی از نمایش خیابانی خوان هشتم
  گزارش و تصویر تهیه نکرد !!!
  قابل ذکر است که مردم ورامین در طی چهار روز اجراء تئاترخیابانی استقبال خوبی کردند و این بزرگترین تشویق برای گروه تئاتر وارنا هنر بود از همه ی مردم خوب و فهیم شهرستان ورامین کمال تشکر راداریم .
  یا حق
  http://www.varnahonar92.blogfa.com

 34. بنده خدا - یکشنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۴ در ساعت ۱۰:۵۵

  سلام
  انتصابات سیاسی در شهرستان قرچک کلید خورد.

 35. بنده خدا - یکشنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۴ در ساعت ۱۰:۵۶

  در ابتدا ورزش شهرستان قرچک دچار سیاست بازی شد و در آینده نزدیک شاهد سیاست بازی در دیگر ادارات هم خواهیم بود.زیرا انتخابات نزدیک است.

 36. محمدقربانی - چهارشنبه, ۴ آذر ۱۳۹۴ در ساعت ۱۹:۲۵

  بسم الله الرحمن الرحیم
  باسلام و عرض ادب .
  از سایت راوی نیوز بخاطر تهیه و نشر اخبار روز بسیار متشکریم اما گروه فرهنگی هنری وارنا هنر این انتظار را دارد در خصوص موضوعات هنری که خبرهای آن در سطح شهرستان ورامین بسیار زیاد است به نظر مردم ایران اسلامی برسد .
  هنرمندان ورامین در خطاطی ، سفالگری ، نقاشی ، موسیقی ، تئاتر ، فیلم کوتاه ، عکاسی و سایر هنرها فعالیت های گسترده ای دارند …

 37. محمدی - شنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۴ در ساعت ۰۱:۳۸

  سلام. وقتتون بخیر
  من یک شهروند ساکن ورامین هستم.از روز چهارشنبه بیست و سوم دی ماه گاز اپارتمان محل سکنتمان توسط شهرداری قطع شده.
  از شما خواهش میکنم این خبر را پخش کنید تا صدای ما به گوش یه مسلمونی بخوره. دلیل قطع گاز اینه که اپارتمانی که ده سال پیش ساخته شده پایان کار نداره و بعد این همه سال که اپارتمانی که چندین بار خرید و فروش شده شهرداری بی دلیل پول خلافی ساختمان را می خواهد. الان هفت واحد دارن اینجا زندگی میکنن . الان توی این سرما اخه کجای دنیا این کارو میکنن. زن و بچه ی کوچیک دارن اینجا زندگی میکنن اگه خدانکرده یکی از واحدا شب با پیک نیک و کپسول گازو …دچار مرگ و حوادث بشن کی پاسخگوس؟ اونموقعست که قضیه میشه مثل دکتری که بخیه کشیده بود.

 38. seyed rahman - چهارشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ در ساعت ۲۲:۳۰

  سلام وقت به خیر ازاینکه اخبار موثق وبه موقع منتشر میکنید درخورقدردانی مباشید جناب مهدیزاده

 39. محمدقربانی - سه شنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۴ در ساعت ۲۲:۲۲

  بسم الله الرحمن الرحیم
  باسلام و عرض ادب .
  گرچه راوی نیوز از دهمین جشنواره ی تئاتر پاکدشت (جنوبشرق استان تهران ) گزارش تهیه نکرد و گویا این سایت با هنر میانه خوشی ندارد و اصلا” بی توجه است . اما از راوی نیوز می خواهم که این مطلب را در سایت بگذارد . انشاء الله
  گروه فرهنگی هنری وارنا هنر((ورامین)) بابت مهمان نوازی و نیز برگزاری خوب جشنواره تاتر از ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاکدشت ، دبیردهمین جشنواره تئاتر پاکدشت مدیریت شریف فرهنگسرای امام خمینی (ره ) پاکدشت کمال تشکر و قدردانی را می نماید .
  این جشنواره در دو بخش صحنه ای و خیابانی برگزار شد .
  امیدواریم خبرگزاری ها ، سایت های خبری در جهت پوشش خبری اینگونه برنامه ها اقدامی نمایند .
  متاسفانه این جشنواره که خیلی خوب برگزارشد در استان تهران دیده نشد .

 40. محمدقربانی - چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ساعت ۰۱:۱۸

  انجمن هنرهای نمایشی ورامین و گروه تئاتر آیش تقدیم می کند
  تئاتر تلوسه های عروسک
  نویسنده وکارگردان استاد عزت اله قمی
  مکان ورامین میدان چوب بری فرهنگسرای رازی
  زمان اول تا هشتم خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹
  http://www.varnahonar92.blogfa.com

 41. محمدقربانی - جمعه, ۱ مرداد ۱۳۹۵ در ساعت ۱۲:۳۳

  بسم الله الرحمن الرحیم
  باسلام و عرض ادب.
  نمایشنامه خوانی بازگشت کارگردان محمدقربانی شنبه۲ مرداد فرهنگسرای رازی ورامین ساعت۱۸
  اجرا ویژه هنرمندان

 42. محمحد نعیمی - سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ در ساعت ۱۲:۱۰

  درخواست ملاقات حضوری

 43. اصغری - جمعه, ۱۶ مهر ۱۳۹۵ در ساعت ۰۳:۲۵

  شهیدان اسوه هایی فراموش نشدنی هستندکه باعشق وایمان به اسلام وقرآن جان خود
  رادر طبق اخلاص نهاده وایثار وفداکاری راباخون خویش ترسیم نمودند
  بدون تردیدخدمت به این عزیزان وگرامیداشت یاد وخاطره آنان وتلاش درجهت ترویج
  فرهنگ شهیدوشهادت است که بفرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی)ارزش آن کمتر
  از شهادت نیست.

  (سالروز شهادت شهید امیر اصغری دوازدهم مهر ماه )
  لازم میدانم که در اجرای طرح سپاسگزاری از خانواده معظم شهدا وایثارگران
  شهرستان فردیس به مصداق حدیث شریف:
  من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
  از تلاشهای صادقانه وهمکاری وهمراهی تمامی مسوولین استان البرز وشهرستان فردیس در طی سال جاری وسنوات قبل
  قدردانی نموده وعزت وسربلندی وسلامتی رااز ایزد متعال برایشان خواستاریم

  ازطرف خانواده شهید امیر اصغری

 44. میثم - شنبه, ۱۵ آبان ۱۳۹۵ در ساعت ۱۱:۴۶

  با سلام لطفاً در مورد ترافیک اسلامشهر گزارشی تهیه کنید و در مورد ممنوع بودن تردد ماشین های سنگین، خط ویژه و مترو گزارشی بدهید ممنون از محبتتان

 45. علیرضا ندیمی - دوشنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ساعت ۱۱:۴۳

  با سلام
  ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک و پر برکت شعبان و نیز اعیاد آن
  از جنابعالی و همکارانتان که دغدغه کارتان رسیدگی به مشکلات مردم در حیطه کاری خوتان میباشد و همان طور که پیگیر مطالبات مردم هستید
  بنده از طرف خودم و جمعی از مردم مستضعف خواهانیم مشکل مجتمع فاز ۲ شهرداری واقع در خ بهشتی خ بیهقی را رسانه ای کنید و پیگیر به نتیجه رسیدن آن شوید
  باتشکر
  تلفن تماس : ۰۹۳۶۳۳۵۷۰۱۳


ارسال پیام



گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار