سرویس خبری: استان البرز, طالقان .
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۰:۲۲ | پرینت | چاپ
جشنواره بازی های بومی‌محلی در طالقان برگزار می‌شود

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان طالقان از برگزاری جشنواره بازی های بومی محلی همزمان با ولادت امام علی(ع) و روز پدر در این شهرستان خبرداد.

به گزارش راوی نیوز،  علی عباسی اظهارکرد: این جشنواره با هدف معرفی بازی های سنتی و بومی محلی این منطقه در مرکز شهرستان طالقان برگزار خواهد شد.

وی افزود: اقلیم مناسب و طبیعت زیبای طالقان در فصل بهار گردشگران بی شماری را به این شهرستان می کشاند و فرصت مناسبی است تا جاذبه های این شهرستان را در مناطق مختلف از طریق جشنواره های ورزشی به نمایش بگذاریم.

عباسی با بیان اینکه ورزش های بومی محلی و کوهنوردی رونق زیادی در این شهرستان کوهستانی البرز دارد گفت: در صورت کمی توجه بیشتر و حمایت های استان این شهرستان می تواند به منطقه ای گردشگر پذیر تبدیل شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان طالقان با اشاره به بهره برداری از سالن ورزشی سرپوشیده جوستان در پایان سال گذشته گفت: با راه اندازی این فضای ورزشی بستر لازم برای ارائه خدمات ورزشی به روستاهای منطقه بالا طالقان مهیا شد.

وی تصریح کرد: برای رونق بیشتر ورزش در بافت روستایی شهرستان احداث ۵ زمین روباز ورزشی در دستور کار قرار دارد و به محض تامین اعتبار کار اجرایی در روستاهای شناسایی شده آغاز می شود.

عباسی به وضعیت تنها زمین چمن فوتبال شهرستان هم اشاره کرد و گفت: کار زیرسازی این زمین به پایان رسیده است و به زودی کاشت چمن آن آغاز می شود.

وی در پایان به مهر افزود: فعالیت های ورزشی در نیمه اول سال در این شهرستان به بالاترین سطح خود می رسد و به همین دلیل فضاهای ورزشی سرپوشیده طالقان در ایان نوروز نیز باز بود و ارائه خدمات کرد.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار