سرویس خبری: استان تهران, ری .
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۷:۴۰ | پرینت | چاپ
دیدار با جانباز و هنرمند طراح گرافیک شهرستان ری

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان ری با "مهدی نجفی پور" جانباز و هنرمند طراح گرافیک این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش راوی نیوز،   این دیدار همزمان با گرمیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی و پاسداشت هنر متعهد برگزار شد.

مهدی ابوالحسنی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سید مرتضی آوینی گفت: در تفکر الهی «تعهد» در روح و حقیقت هنر نهفته است. آنجا که تعهّد نباشد، هنر نیز جاودانه نحواهد بود.

وی با اشاره به تاثیرگذاری هنر بر جوامع افزود: اگر مفاهیم با زبان هنر و در قالب آفریشن های هنری به جامعه منتقل شود، تاثیرات آن تا سال های متمادی باقی خواهد ماند و به فرهنگ جامعه سمت و سو خواهد بخشید.

در ادامه “مجتبی زهرابی” مسئول کانون بسیج هنرمندان ناحیه ری نیز، این هنرمند طراح را بسیار پرکار و فعال در عرصه طراحی گرافیک برشمرد و افزود: تاکنون آثار وی با موضوعات انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، فلسطین، هنر دینی و  اقتصاد مقاومتی مورد استقبال قرار گرفته است.

گفتنی است “مهدی نجفی پور” دانش آموخته رشته گرافیک از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و مدرس رشته هنر ساکن شهرستان ری است و چندی پیش اثر هنری وی با عنوان “ن والقلم” دربر دارنده تصویر و سخنی از شهید آوینی رونمایی شد.

``

  1. عباس نجفی پور - شنبه, ۱۱ دی ۱۳۹۵ در ساعت ۱۹:۱۳

    با سلام و درود به سالار جانبازان و به تمامی جانبازان عزیز اسلام.
    بسیار خوب و عالی و جانباز هنرمند همیشه در صحنه …. موفق و پیروز باشید.


ارسال پیام, , , , , , ,


گزارش تصویری
جستجو