سرویس خبری: استان تهران, ورامین .
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۷:۲۷ | پرینت | چاپ
خون مسلمانان جهان به‌دست جنایتکاران وابسته به آمریکا ریخته می‌‏شود

حجت الاسلام حسینی:
امام جمعه جوادآباد با اشاره به دشمنی آمریکا با اسلام گفت: خون مسلمانان در اقصی نقاط عالم به دست جنایتکاران وابسته به آمریکا ریخته می‌‏شود.

به گزارش راوی نیوز،   حجت‌الاسلام سید حسین حسینی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه جوادآباد پس از توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی با اشاره به روایتی از امام صادق (ع) اظهار داشت: امام صادق (ع) فرمودند «صبر کن، مقابله به مثل نکن اگر چنانچه آن‌ها علیه شما حرفی می‌‌زنند، توطئه‌‌ای می‌کنند، کاری می‌‌کنند، شما پاسخ دشمنی آن‌ها را با صبر بده نه با عمل متقابل».

وی با اشاره به سالروز ولادت حضرت مهدی (عج) گفت: منتظرانی که آرزوی یاوری امام مهدی(ع) احیاگر دین اسلام را دارند، لازم است خود را به این صفت آراسته کرده و زمینه را برای ظهور آن منجی عالم فراهم کنند.

امام جمعه جوادآبد افزود: امام خمینی (ره) در این ‏خصوص فرمودند «همه ما انتظار فرج داریم و باید در این انتظار خدمت کنیم. انتظار فرج، انتظار قدرت اسلام است و ما باید کوشش کنیم تا قدرت اسلام در عالم تحقق پیدا کند و مقدمات ظهور ان‏‌شاءالله تهیه شود.»

وی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب می‌‏فرماید: ما آن ‏وقتی می‌‏توانیم حقیقتاً منتظر به‏ حساب بیاییم که زمینه را آماده کنیم.

حسینی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع شرکت‏‌کنندگان در مسابقات بین‏‌المللی قرآن عنوان کرد: آمریکا «طاغوت اعظم» و «شیطان اکبر» است و مسأله دشمنی آمریکا با ملت ایران و با امت اسلامی است.

وی گفت: در پی مباحثی که به‏ دنبال برجام پیش آمد، برخی از ساده ‏اندیشان تصور کردند که آمریکای جنایتکار از مبارزه با اسلام دست برداشته است و خیال کردند که آمریکا از مقابله و ضدیت با اسلام منصرف شده است و از ایجاد ارتباط با آمریکا و خوش‏ بینی با دشمنان اسلام و ایران سخن گفتند.

امام جمعه جوادآباد تاکید کرد: این در حالی است که دشمنی‌‏های اخیر آمریکا به ‏خوبی نشان داده است که این کشور جنایتکار دست از دشمنی با اسلام برنداشته است و حقیقتاً خون مسلمانان در اقصی نقاط عالم به دست جنایتکاران وابسته به آمریکا ریخته می‌‏شود.

 


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار