سرویس خبری: استان البرز, طالقان .
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۶:۰۵ | پرینت | چاپ
ماموران پلیس طالقان، فرشته نجات کودک ۱۰ ساله

ماموران گشت کلانتری ۱۱ شهرستان طالقان، پس از وارد شدن به رودخانه خروشان این شهرستان، کودک ۱۰ ساله ای را که در حال غرق شدن بود، نجات دادند و او را به آغوش مادر برگرداندند.

به گزارش راوی نیوز، سرهنگ کامران ملکی فرمانده انتظامی شهرستان طالقان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: ماموران گشت کلانتری ۱۱ مرکزی شهرستان طالقان در حال گشت زنی در حاشیه رودخانه طالقان متوجه سروصدای مادر نگرانی که در حاشیه رودخانه دوان دوان در حال حرکت در مسیر رودخانه بود،شدند.

وی افزود: ماموران بلافاصله خود را به کنار رودخانه رساندند و مشاهده می کنند که جسد بی جان کودک حدود ۱۰ ساله ای در حال غلطیدن در آب رودخانه خروشان شاهرود طالقان است که ماموران با ایثارگری و رشادت وارد رودخانه می شوند و کودک را که به دلیل برخورد با سنگ های داخل رودخانه از ناحیه بینی دچار خونریزی خفیف شده بود از آب بیرون می آورند و بلافاصله به مراکز درمانی منتقل می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان طالقان در پایان از شهروندان درخواست کرد: هنگام تفریح در کنار رودخانه، سد و تفرجگاه ها با هوشیاری کامل مواظب فرزندان خود باشند و با رعایت توصیه ها و هشدارهای پلیس از بروز چنین حوادث تلخ و ناگواری جلوگیری کنند.


گزارش تصویری
جستجو