سرویس خبری: استان تهران, پیشوا .
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۵:۴۳ | پرینت | چاپ
با پیگیری رسانه‌ای؛ شهرداری موظف به جمع آوری سدمعبر در میادین آزادی و چمران شد

با پیگیری پایگاه خبری پیشوا و شکایت جمعی از شهروندان، شورای اسلامی شهر پیشوا شهرداری را موظف کرد که نسبت به جمع آوری سدمعبر در حاشیه میادین آزادی و چمران، اقدام نماید.
به گزارش راوی نیوز، اعضاء شورای اسلامی شهر پیشوا در جلسه خود، بر اساس شکوائیه جمعی از همشهریان مبنی بر اعتراض به سدمعبر وانت بارهای میوه فروش در ورودی خیابان شهید باهنر و میدان چمران، به شهرداری ابلاغ کردند که با توجه به اینکه رسیدگی به امور سدمعبر یکی از وظایف شهرداری است، مقتضی است در اسرع وقت نسبت به این امر رسیدگی و از نتیجه اقدامات انجام شده شورای اسلامی شهر را مطلع نماید.

همچنین در مکاتبه دیگر، شورای شهر از شهرداری پیشوا خواسته است؛ با توجه به بوی تعفن فاضلاب در نهر سابق فتح آباد که باعث شیوع بیماری های واگیردار اهالی می شود، مقتضی است در اسرع وقت نسبت به تشکیل کارگروه بهداشتی و ارائه راهکارهای مناسب اقدام و از نتیجه اقدامات صورت پذیرفته شده  شورای اسلامی شهر را مطلع نمایند.

``

  1. حسین دماوندی - شنبه, ۶ خرداد ۱۳۹۶ در ساعت ۲۰:۳۵

    پیشواباوجودشهرزیارتی و با مردمان با قدمت/چرا سد معبر کار خوش را صیح انجام نمیدهند من با خانواده ام بعضی از شبهای جمعه جهت زیارت و نماز به پیشوا میایم بااین وجود از میدان اصلی که میگذریم بعضی از مغازه داران پیاده رو را مغازه و مالک خود میدانند که سد معبر طبق قانون کارش را به درستی انجامنداده حالا خیابان را با گذاشتن سبد و زنبیل بشکه مالک خود میدانند وبا افرادی که میخواهند ماشینشان را پاک کنند این اقایان با پرخاشگری و قلدری و فهاشی به جان مردم میافتند.عمل این افراد به خاطر این است سد معبر کارش را به درستی انجام وظیفه نکرده پیاده رو را کردن مغازه. مردم که میخواهند رد بشن نمیتوانند. که یکی از این افرا زائر من و خانومم بودیم که در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ برایمان پیش امد.این اقای میوه فروش خود را مالک میداند خاهشمندیم طبق قانون سد معبر با این افراد برخورد شود متشکریم ۰۹۱۲۱۹۱۵۰۶۸


ارسال پیام, , , ,


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار