سرویس خبری: استان تهران, فیروزکوه .
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۹:۴۹ | پرینت | چاپ
پلیس و نیروهای امدادی، مسافران دربند سیلاب را نجات دادند

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: پلیس فیروزکوه با کمک نیروهای امدادی در پی جاری شدن سیل پس از بارش شدید باران و تگرگ در منطقه توریستی و تفریحی تنگه واشی امنیت و آرامش را برای گردشگران و روستاییان منطقه به ارمغان آورد.

به گزارش راوی نیوز، سرهنگ عبدالرضا ناظری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: عصر روز گذشته بارش شدید باران و تگرگ و جاری شدن سیل و سیلاب در منطقه توریستی و تفریحی تنگه واشی به مزارع و باغ های روستاییان آسیب زد.

وی با اشاره به اینکه این حادثه، زندگی صدها مسافر را مختل کرد افزود: کارکنان انتظامی شهرستان و پلیس راه فیروزکوه – دماوند با همکاری نیروهای امدادی هلال احمر، راه و شهرسازی، آب و فاضلاب و یاری روستاییان منطقه احساس امنیت و آرامش مجدد را برای مردم به ارمغان آوردند و مسافران گرفتار از بند سیلاب را رهایی بخشیدند.

سرهنگ ناظری ادامه داد: با بررسی عملکرد نیروی انتظامی شهرستان در سنوات قبل و حال نشان می دهد که نیروهای پلیس در خدمت رسانی به مردم همواره از هیچ کوششی دریغ نکرده و این مهم را برای خود افتخار می داند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران تصریح کرد: خوشبختانه این حادثه که با حضور به موقع پلیس و دیگر نیروهای امدادی از همان ابتدای وقوع حادثه همراه بوده تلفات جانی برجای نگذاشته و از تردد خودروها به جهت پیشگیری از حوادث ناگوار توسط پلیس جلوگیری شد.

 


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار