سرویس خبری: استان تهران, فیروزکوه .
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۵:۳۲ | پرینت | چاپ
۴ نفر در تصادف جاده ایوانکی – فیروزکوه جان باختند

رئیس پلیس‌راه استان سمنان از وقوع یک تصادف شدید در محور فرعی آبسرد در جاده ایوانکی - فیروزکوه خبرداد و گفت: این سانحه چهار کشته برجای گذاشت.

به گزارش راوی نیوز، سرهنگ حسن خسروجردی اظهار داشت: با اعلام وقوع یک فقره سانحه رانندگی در جاده ایوانکی – فیروزکوه در محدوده شهرستان گرمسار، ماموران پلیس‌راه به محل سانحه اعزام شدند. این تصادف در کیلومتر ۱۴ محور فرعی آبسرد بین یک دستگاه وانت پراید و یک خودروی سواری سمند رخ داد.

به‌گفته رئیس پلیس‌راه استان سمنان، وانت پراید در سبقتی غیرمجاز در این جاده دوطرفه در حالت شاخ به شاخ با خودروی سمند قرار می‌گیرد که تلاش راننده سمند و فرار وی از تصادف هم بی‌نتیجه بوده و وانت با سواری سمند برخورد می‌کند.

وی با اشاره به شدت بالای این سانحه تصریح کرد: شدت تصادف به گونه‌ای بود که راننده ۳۰ ساله وانت و سرنشین ۴۰ ساله سمند در دم جان باختند. سرنشین ۳۲ ساله وانت و کودک دو ساله که سرنشین سمند بود نیز پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راه استان سمنان با تاکید بر توجه کامل رانندگان به قوانین به ویژه در جاده‌های دو طرفه خاطرنشان کرد: در این گونه محورها، پرهیز از سبقت و سرعت غیرمجاز از نکات مهم و کلیدی در پیشگیری از سوانح رانندگی است.


گزارش تصویری
جستجو