سرویس خبری: استان تهران, اسلامشهر, رباط کریم, فیروزکوه, قرچک, ورامین .
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۶:۰۲ | پرینت | چاپ
مسیرهای راهپیمایی ۱۳آبان در شهرستان های استان تهران اعلام شد

رییس ستاد گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان استان تهران مسیر راهپیمایی و مکان های تجمع مردم این استان در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را اعلام کرد.

به گزارش راوی نیوز، حجت الاسلام سید محسن محمودی ظهر دوشنبه ۱۰ آبان ۹۵ در جمع خبرنگاران با تشریح برنامه های گرامیداشت یوم الله ۱۳آبان در شهرستان های استان تهران اظهار داشت: برنامه های متنوعی همزمان با یوم الله ۱۳ آبان در استان تهران برگزار می شود.

رییس ستاد گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان استان تهران افزود: ستادهای برگزاری مراسم ۱۳ آبان در شهرها و نقاط مختلف استان تهران تشکیل و تلاش شده تا برنامه های متنوع و ثمربخشی برگزار شود.

وی ادامه داد: برنامه های ویژه و محوری در مدارس و دانشگاه ها ویژه دانش آموزان و دانشجویان برگزار خواهد شد و تلاش می گردد تا روشنگری های لازم به آینده سازان ایران اسلامی داده شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اضافه کرد: امروز روشنگری برای آینده سازان ایران اسلامی یک رسالت مهم و خطیر است و ایام و مناسبت هایی نظیر ۱۳ آبان، این موقعیت را در اختیار همه مسئولان قرار می دهد.

محمودی با تأکید بر این نکته که نباید برنامه های ۱۳ آبان منحصر به دانش آموزان و دانشجویان شود، عنوان کرد: اگرچه دانش آموزان و دانشجویان بخش مهمی از مخاطبان برنامه های یوم الله ۱۳آبان محسوب می شوند اما نباید برنامه های این روز منحصر به آینده سازان ایران اسلامی باشد.

وی متذکر شد: روز سیزدهم آبان ماه به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی شناخته می شود و باید زمینه و بستر لازم برای حضور و مشارکت حداکثری اقشار و طبقات مردم در برنامه های این روز فراهم شود.

رییس ستاد گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان استان تهران با تشریح مسیر و سخنرانان مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در این استان متذکر شد: راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان به دلیل تحولات منطقه ای و تلاش دشمن برای نفوذ در کشور از اهمیت دوچندانی برخوردار بوده و باید نسبت به سال های گذشته، پرشورتر برگزار شود.

محمودی ادامه داد: راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان برکات و دستاوردهای فراوانی را به همراه خواهد داشت و به دشمن این پیام را می دهد که نقشه ها و توطئه های آنان نتیجه بخش نبوده و همچنان مردم در خط مقدم دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی قرار دارند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به برگزاری راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در ورامین بیان داشت: راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در شهرستان ورامین، از میدان امام(ره) تا گلزار شهدای گمنام برگزار خواهد شد و سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برای راهپیمایی کنندگان سخنرانی خواهد کرد.

رییس ستاد گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان شهرستان های استان تهران گفت: مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان رباط کریم از مقابل شهرداری تا میدان معلم و اجتماع مردم شهرستان بهارستان نیز در فلکه دوم گلستان خواهد بود.

وی ادامه داد: مسیر راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در شهرستان ملارد نیز از میدان ارغوان به سوی مصلای نماز جمعه پیش بینی شده است و در شهرستان دماوند نیز مردم متدین این شهرستان، مسیر میدان ۱۷ شهریور تا میدان امام را راهپیمایی خواهند کرد و حجت الاسلام مشهدی آقایی معاون امور مساجد تهران برای مردم به سخنرانی خواهد پرداخت.

محمودی گفت: میدان گلندوئک محل اجتماع مردم در لواسانات خواهد بود و مردم این شهرستان بار دیگر با آرمان های شهدا تجدید میثاق خواهند کرد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران با اشاره به مسیرهای راهپیمایی در شهرستان های دیگر استان یادآور شد: مسیر مسجد امام خمینی(ره) تا امامزاده جعفر(ع) در پیشوا، خیابان انقلاب تا امامزاده اسماعیل در شهریار، میدان کلانتری به سوی مصلای نماز جمعه در قرچک برای راهپیمایی روز ۱۳ آبان پیش بینی شده است.

وی تأکید کرد: مردم شهرستان فیروزکوه در مقابل امامزاده اسماعیل(ع) تجمع خواهند کرد و مراسم یوم الله۱۳ آبان مردم شهرری در میدان حرم و در شهرقدس، در بلوار ۴۰ متری برگزار خواهد شد.

رییس ستاد گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان شهرستان های استان تهران گفت: راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در اسلامشهر از ناحیه مقاومت بسیج تا مقابل آموزش و پرورش و در پاکدشت نیز در میدان آزادگان برگزار خواهد شد.

محمودی از همه مردم متدین و انقلابی استان تهران دعوت کرد تا در مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی شرکت کرده و بار دیگر با آرمان ها وارزش های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کنند.

منبع: مهر


گزارش تصویری
جستجو