سرویس خبری: استان تهران, بهارستان .
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۹:۲۱ | پرینت | چاپ
برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان برگزار شد

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛
به همت کتابداران کتابخانه های عمومی شهید باهنر و شهید چمران نسیم شهر و پروین اعتصامی گلستان برنامه های متنوع فرهنگی در این کتابخانه های عمومی برگزار شد.

به همت کتابداران و مسئول کتابخانه عمومی پروین اعتصامی گلستان برنامه های جمع خوانی کتاب دختران قهرمان نوشته بروس لانسکی و کتاب ضد(مجموعه اشعار)سروده فاضل نظری در سالن مطالعه این کتابخانه برگزار شد. در همان روز دو برنامه دیگر نیز با عناوین بازدید بچه های مجتمع فرهنگی شهید رجائی گلستان به همرا ه تصویر سازی در بخش کودک و نیز برنامه قصه گویی مادران قصه گوکه در آن پنج قصه توسط خانم ها فاطمه محمدی،فاطمه پولادی،زهرا امینی،اعظم صالحی و زهرا بنی صدر برای کودکان قصه گویی شد.

به همت کتابداران کتابخانه عمومی شهید چمران نسیم شهر نهمین نشست کتابخوان این کتابخانه در محل بخش مرجع کتابخانه عمومی شهید چمران برگزار شد که در آن هفت نفر از اعضای کتابخانه به معرفی و ارئه کتاب های خوانده شده خود پرداختند.

و همچنین برنامه قصه گویی مادران قصه گو در کتابخانه عمومی شهید باهنر نسیم شهر و با تلاش و همت کتابداران این کتابخانه در محل بخش کود این کتابخانه عمومی شهید چمران برگزار شد که در آن که در آن خانم ها فریبا قربانی ، پروین عبدی ولیلا صالحی به قصه گویی برای اعضای کودک کتابخانه پرداختند،در پایان این برنامه نیز اعضا کودک به تصویر سازی قصه های خوانده شده پرداختند.

img_6640

photo_2016-11-10_12-33-50

photo_2016-11-10_12-34-01

photo_2016-11-10_12-45-13

photo_2016-11-12_09-15-29

 


گزارش تصویری
جستجو