سرویس خبری: استان تهران, بهارستان .
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۴:۴۸ | پرینت | چاپ
انتخاب نویسنده و عضو برتر کتابخانه های عمومی استان تهران از بهارستان

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان خبر داد:
همزمان با برگزاری مراسم تجلیل از کتابداران، نویسندگان و اعضای برتر کتابخانه های عمومی استان تهران هاجر شیری نویسنده بهارستانی و فاطمه صادقی عضو کتابخانه عمومی شهید ثانی صالحیه به عنوان برگزیده استانی انتخاب شدند.

به گزارش راوی نیوز، حجت السلام والمسلمین روح الله آهنگران رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان با اعلام این خبر افزود: این مایه افتخار هست که از بین دویست و نود شش کتابخانه عمومی استان تهران یازه نفر از اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان به عنوان کاندیدای عضو نمونه بوده که از بین آنها یکی نفر به عنوان عضو نمونه استانی انتخاب شد.

آهنگران همچنین افزود در بین نویسندگان برتر استانی نیز خانم هاجر شیری نویسنده کتاب یادگیری و مشکلات ویژه یادگیری که از نویسندگان ساکن شهرستان بهارستان و همچنین از اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان می باشد، به عنوان یکی از نویسندگان برتر استان تهران در طول یکسال اخیر انتخاب شد.

گفتنی است که مراسم تجلیل از کتابداران، نویسندگان و اعضای برتر کتابخانه های عمومی استان تهران همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار در روز یکشنبه بیست و سوم آبان در تالار هتل پارسیان تهران برگزار شد.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار