سرویس خبری: استان تهران, بهارستان .
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۰:۴۶ | پرینت | چاپ
عدم شناخت درست از دانش آموزان می تواند زمینه ساز معضلات و مشکلات اجتماعی باشد

شهریاری در بازدید از آزمون سلامت روان در بهارستان:
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در بازدید از آزمون سلامت روان در بهارستان گفت: عدم شناخت درست از دانش آموزان می تواند زمینه ساز معضلات و مشکلات اجتماعی باشد.

به گزارش راوی نیوز، سعید شهریاری، معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسینعلی بنار، مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان همراه مهدی درخشانی، رییس اداره مشاوره تربیتی-تحصیلی اداره کل با حضور در محل برگزاری آزمون سلامت روان این منطقه از نزدیک از نحوه برگزاری آزمون و شرایط موجود در برگزاری آن بازدید به عمل آوردند.

۱

سعید شهریاری معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشستی که در ستاد برگزاری آزمون های مشاوره داشت، گفت:آزمون سلامت روان در ناحیه ۲ بهارستان  با حضور سه هزار و ۳۰۰ دانش آموز پایۀ هشتم به نحو مطلوبی درحال برگزار شد و باید از نتایج این آزمون به نحو مطلوبی استفاده شود.

۲

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ضمن تقدیر از روند مطلوب برگزاری آزمون روان در ناحیۀ ۲ بهارستان، گفت: نتایج این آزمون توسط کارشناسان مربوطۀ این حوزه مورد تحلیل، بررسی و ارزیابی قرار گرفته است و در غالب کلاس ها و کارگاه های توجیهی به اولیای دانش آموزان اعلام خواهد شد.
شهریاری در ادامه، مشارکت سایر دستگاه ها و به ویژه خانواده ها را یکی از مهم ترین عوامل در موفقیت آزمون های مشاوره ای سلامت روان برشمرده و افزود: عدم شناخت درست از دانش آموزان می تواند زمینه ساز معضلات و مشکلات اجتماعی باشد و باید بپذیریم که معضلات اجتماعی تنها با مشارکت مردم حل می شود.

۳

وی ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفتۀ حوزۀ مشاوره و هدایت تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در حوزۀ برگزاری آزمون های سلامت روان، این آزمون را دارای بخش های کامل و متنوعی برشمرده و به «پانا» تأکید کرد: آزمون های سلامت روان می تواند قسمت های مختلف شخصیت افراد را رصد کند و در این راستا کمک بزرگی به دانش آموز، خانواده و مدرسۀ او خواهد کرد.
گفتنی است آزمون سلامت روان منطقه بهارستان۲ با حضور ۳۳۰۰ دانش آموز پایه هشتم، ۲۴ آبان ماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار