سرویس خبری: استان تهران, بهارستان .
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۹:۱۰ | پرینت | چاپ
نشست کتابخوان ویژه اقتصاد مقاومتی در شهرستان بهارستان برگزار شد

به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان و با همکاری شهرداری گلستان نشست کتابخوان ویژه اقتصاد مقاومتی در سالن اجتماعات آتشنشانی گلستان برگزار شد.

به گزارش راوی نیوز، حجت السلام والمسلمین روح الله آهنگران رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان با اعلام این خبر افزود: در این نشست که در راستای منویات مقام معظم رهبری و همچنین اصلاح الگوی مصرف و اقتصاد مقاومتی برگزار شد، هفت نفر از روسا و کارکنان ادارات شهرستان بهارستان به معرفی و ارائه کتاب های خوانده شده خود پرداختند که اهم آن به شرح زیر می باشد.

کتاب حسابی مصرف کنیم: مهارت های اصلاح الگوی مصرف نوشته محمدرضا بنیانی ،انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) که توسط حسین آخوندی رییس اداره ثبت احوال شهرستان بهارستان ارائه شد. این کتاب نیز در مورد مهارت عملی اصلاح الگوی مصرف می باشد.

img_6812

کتاب اقتصاد وعرصه اقتصادی از دیدگاه رهبری ،تهیه شده توسط موسسه فرهنگی قدر ولایت،انتشارات موسسه فرهنگی قدرولایت که توسط سید مرتضی مشهدی رییس اداره مخابرات شهرستان بهارستان ارائه شد. موضوع آن بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد می باشد.

کتاب حرکت به سوی اصلاح الگوی مصرف بایدها ونبایدها نوشته سید حسین اسحاقی ،انتشارات مرکز پژوهش های انقلاب اسلامی صدا وسیما  که توسط زهرا حدادی معرفی شد که موضوع آن در مورد الگوی مصرف اسلامی می باشد.

کتاب اصلاح الگوی مصرف از منظر اقتصادی نوشته ناصر جهانیان،انتشارات سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ واندیشه اسلامی ارائه توسط فاطمه شهبازی از کارکنان فرمانداری بهارستان که موضوع این کتاب جنبه های اسلامی مصرف و مقاله ها و خطابه ها دراین خصوص می باشد.

img_6850

کتاب مصرف در دنیای امروز:برگزیده مقالات ماهنامه سیاحت غرب با موضوع مصرف، نوشته حسین اسحاقی،انتشارات دفترعقل ارائه توسط مهدی خدابخشی رییس اداره دامپزشکی شهرستان های بهارستان و رباط کریم که موضوع این کتاب برگزیده مقالات با موضوع اقتصاد و مصرف در دنیای کنونی می باشد.

کتاب اصلاح الگوی مصرف،نوشته بلقیس آزاد ،انتشارات کتاب نشر،که توسط سید عباس مصطفایی ارائه شد که موضوع آن اصلاح الگوی مصرف و نحوه جلوگیری از اسراف در موارد مختلف می باشد.

img_6904

کتاب اسلام والگوی مصرف نوشته علی اکبر کلانتری ،انتشارات بوستان کتاب،ارائه توسط سید رسول موسوی رییس اداره پست شهرستان بهارستان که موضوع این کتاب رفتار و نحوه مصرف والگوی مصرف ازدیدگاه دین مبین اسلام می باشد.

کتاب خوان عنوان نشست هایی است که به منظور به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب برگزار می­گردد.

این جلسه در فضایی صمیمی تلاش دارد تجربیات مطالعاتی افراد کتابخوان را برای سایر علاقمندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک گذارد.

  img_6921


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار