سرویس خبری: استان تهران, بهارستان .
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۷:۲۵ | پرینت | چاپ
دومین نشست کتابخوان ویژه اقتصاد مقاومتی در بهارستان برگزار شد

دومین نشست کتابخوان ویژه اقتصاد مقاومتی شهرستان بهارستان، به همت اداره کتابخانه های عمومی و با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، صبح دوشنبه ۲۹ آذر ۹۵ در محل فرهنگسرای قلم نسیم شهر برگزار شد.

به گزارش راوی نیوز، در این نشست که با حضور جمعی از مسئولان ادارات شهرستان، نویسندگان و اعضای کتابخانه های عمومی و شهروندان برگزار گردید، تعداد پنج نفر به معرفی کتابهای خوانده شده خود با موضوع اقتصاد مقاومتی پرداختند.

عزت الله عسگری به معرفی کتاب «اقتصاد مقاومتی سکوی پیشرفت عدالت» نوشته محمدامیر هاشم پور از انتشارات خیزش نو ، محمد پورفولادی به معرفی کتاب «درآمدی بر اصلاح الگوی مصرف در زندگی یک مسلمان»  نوشته سید عبدالرسول علم الهدی از انتشارات خبرگزاری فارس، ابوذر شیرعلیپور به معرفی کتاب«مروری بر تجمل و اسراف» نوشته محمدعلی شاه آبادی از انتشارات کتاب اندیشه، فاطمه قاسمی به معرفی کتاب« گنجینه اصلاح الگوی مصرف»  نوشته سید مهدی هاشمی از انتشارات سبط النبی و ظریفه قاسم پور به معرفی کتاب « اقتصاد عدالت محور» نوشته حسن سبحانی از انتشارات سروش صدا و سیما  پرداختند.

کتاب خوان عنوان نشست هایی است که به منظور به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب برگزار می­گردد.

این جلسه در فضایی صمیمی تلاش دارد تجربیات مطالعاتی افراد کتابخوان را برای سایر علاقمندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک گذارد.

 


گزارش تصویری
جستجو