سرویس خبری: استان تهران, قدس .
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۹:۴۲ | پرینت | چاپ
خیرین به احداث فضاهای آموزشی ویژه معلولان اهتمام داشته باشند

فرماندار قرچک:
فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز به بحث آموزش معلولان و ساخت فضاهای آموزشی برای این قشر اهتمام داشته باشند.

به گزارش راوی نیوز، مسعود مرسلپور در مراسم افتتاح مدرسه زنده یاد عباس باقری که در روستای قشلاق داودآباد و با حضور مسئولان برگزار شد با تقدیر از خانم سیمین ساغرچی و سایر خیرین مدرسه ساز، افزود: کمک و احسان در دین اسلام به ویژه مذهب تشیع از جایگاه والایی برخوردار است و خانم ها ساغرچی و عرب، الهام گرفته از تعالیمی هستند که خوبان صدر اسلام آن را رعایت می کردند و مورد توجه ائمه اطهار(ع)، فقها و علما بودند.

وی بیان کرد: از اینکه خیرین در موضوعات مختلف به ویژه مدرسه سازی به کمک دولت می آیند جای تقدیر دارد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک افزود: دولت به لحاظ مسائلی که از گذشته به ارث برده متحمل مشکلات زیادی است که باید با مشارکت مردم مرتفع شوند.

وی با بیان اینکه مدرسه سازی در شهرستان قرچک با حضور خیرین به منصه ظهور و بروز رسیده، یادآور شد: در قرچک کودکان معلول نیاز به فضای آموزشی دارند که نیاز است خیرین به این حوزه نیز دقت داشته باشند و در بحث آموزش معلولین به کمک ما بیایند.

این مسئول همچنین از خیرین خواست برای رفع مشکلات مدارس قلع و قمعی شهرستان قرچک مشارکت کنند.

گفتنی است این مراسم با حضور خیرین مدرسه ساز، معاون مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، معاون اداره نوسازی مدارس استان تهران، بخشدار مرکزی قرچک، مدیر آموزش و پرورش، خانواده معظم شهدا و برخی مسئولان دیگر برگزار شد.


گزارش تصویری
جستجو