سرویس خبری: استان تهران, فیروزکوه .
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۸:۳۰ | پرینت | چاپ
نخستین همایش خیرین سلامت شهرستان فیروزکوه برگزار شد

اولین همایش خیرین سلامت شهرستان با حضور مهندس طاهری فرماندار، بخشداران، مسئولین ادارات و خیرین در محل مزرعه میلاد برگزار شد.

به گزارش راوی نیوز، نورالله طاهری فرماندار شهرستان فیروزکوه ضمن تبریک به مناسبت هفته وحدت و خیر مقدم گفت: مجمع خیرین سلامت از سال ۹۵ شروع به کار کرد وامروز شاهد رشد، توسعه و شکل گیری آن در سراسر کشور و جای جای میهن اسلامی و شهرستان های مختلف هستیم، به طوریکه کم تر از یکسال از عمر این مجموعه نگذشته اما شکل گیری وعملکردآن طوری است که انشالله در همه شهرستان ها عملیاتی می شود، در اکثر شهرستان ها کار عملیاتی و اجرایی در این زمینه شروع شده و در شهرستان فیروزکوه هم با همت خیرین، کار در جهت رفع کاستی ها و نیازها در این زمینه آغاز شده است.
وی گفت: موضوع این مجمع و نوع فعالیتشان با بقیه مجمع های خیرین فرق بسیار دارد به طوریکه تمامی مجمع ها که در زمینه های مختلف در حال کار و فعالیت هستند با توجه به حضور مردم کارها بسیار سریع ،جدی و بهتر پیش می رود و در رابطه با مجمع خیرین سلامت که با سلامت سرو کار دارد، کاری پایه ای و اساسی است به طوریکه اگر موفقیت کشور را بخواهیم سلامت آن باید تضمین شود و روح سالم هم در بدن سالم است، اگر بتوانیم سلامت را آنگونه که شایسته کشور است تأمین کنیم قطعاً به تعالی روح خواهیم رسید.
وی ضمن اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در زمینه بهداشت گفت: در این دولت توجه ویژه به این موضوع شده است و با توجه به مطالباتی فراوانی که در این زمینه وجود دارد هنوز به هدف تعیین شده نرسیدیم و باید اقدامات بیشتری در این زمینه صورت گیرد واگر این مجمع با همین وضعیت و هماهنگ با وزارت و دولت کارش را شروع کند ،ما قطعاً این مسیر طولانی را سریع تر و با موفقیت پیش می بریم.
طاهری در ادامه افزود: اگر سلامت در جامعه تضمین شود و همه خانواده ها از این موضوع امنیت خاطر داشته باشند قطعاً مسیر ترقی سرعتش دو چندان می شود، امیدواریم در شهرستان فیروزکوه، این مجمع با توجه به مطالبات به حق مردم به گونه ای باشد که فراتر از سایر مجامع حرکت کند.
وی به سفر دکتر هاشمی وزیر بهداشت به شهرستان اشاره کرد و گفت:  باتوجه به سفر چندی پیش وزیر بهداشت به شهرستان فیروزکوه  مطالبات مردم را بجا و به حق دانستند تا در اسرع وقت تمام کاستی ها  در این حوزه با اعزام تیم تخصصی به شهرستان، بررسی و مرتفع شود.
وی گفت: همه در حال تلاش و زحمت در این شهرستان هستند و اهداف شهرستان تا حدودی تعریف شده است، زمینه ها فراهم شده است، اما اراده، خواستن و همکاری مردم در تمامی زمینه ها می تواند تا حد خیلی زیادی ما را به اهدافمان نزدیک کند.
این مقام مسئول اظهار داشت: کاری که شاید امروز برای بعضی از مردم و اقشار جامعه آینده مشخصی نداشته باشد، اما اگر در زمینه این کار، ظرفیت ها، پتانسیل ها ی آن مطالعه و بررسی شود خواهیم دید که آینده شهرستان با همین موارد تضمین می شود، قطعاً کارهایی که شروع می شود و جزء اهداف شهرستان است امروز شاید بازتابی نداشته باشد به طوریکه بعضی زود بازده هستند و بعضی بلند مدت و نیاز به گذشت زمان داردو باید اراده کنیم و بخواهیم و در این زمینه همراهی کنیم تا تحول را در همه زمینه ها در این شهرستان شاهد باشیم.


گزارش تصویری
جستجو