سرویس خبری: استان تهران, ملارد .
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۴:۳۴ | پرینت | چاپ
فضای مخروبه و بلااستفاده پارک شیوا پاک سازی شد

مدیر عامل سازمان پارکها از پاکسازی فضای بازی داخل پارک شیوا با حکم دادستان محترم ملارد و همکاری بسیار خوب عوامل نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش راوی نیوز، مهندس جباری گفت: با توجه به پیگیری های مستمر سازمان پارکها و شهردار محترم سرانجام به دستور دادستان محترم ملارد حکم پاکساز ی پارک شیوا صادر شده و در مورخ ۹۵/۰۹/۲۹ با همکاری و هماهنگی نیروی انتظامی ملارد نسبت به باز کردن فنس ها  اقدام شد و نیم هکتار فضای محصور شده و غیر قابل استفاده در اختیار شهروندان فهیم ملارد قرار گرفت.

مدیر عامل سازمان در ادامه بیان کرد این فضای نا امن که مامن معتادین و اراذل اوباش گشته بود مشکلات و اعتراضات شدید مردمی را به همراه داشت که با پیگیری های فرمانداری محترم، امام جمعه محترم شهر، دادستان محترم ملارد و اعضای محترم شورای اسلامی  شهر و مساعدت کلیه واحد های شهرداری با لطف خداوند و همکاری عوامل زحمتکش نیروی انتظامی توانستیم این فضای را آزاد نموده و انشاالله در فرصتی نزدیک نسبت به بازپیرایی و ایجاد فضای سبز و محیطی امن برای گذران اوقات فراغت خانواده ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

در پایان مهندس جباری از تلاش و زحمت  های کلیه عوامل دخیل در تحقق این امر و تلاش های پرسنل سازمان تشکر و قدردانی بعمل آوردند.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار