سرویس خبری: استان تهران, ملارد .
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۹:۰۰ | پرینت | چاپ
اداره تبلیغات اسلامی در شهرستان ملارد افتتاح شد

اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد در مراسمی با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، خطیبی فرماندار شهرستان ملارد، حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان ملارد و تعدای از مسئولان محلی آغاز بکار کرد.
به گزارش راوی نیوز، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان ملارد نیز در این آیین گفت: استقرار سازمان تبلیغات اسلامی برای ساماندهی هیاتهای اسلامی یک کار بسیار با اهمیت توصیف کرد.
وی افزود: با توجه به تعداد زیاد هیاتهای مذهبی و حسینیه ها، لازم بود سازمان تبلیغات اسلامی در این شهرستان آغاز به کار کند که خوشبختانه با همت و پیگیری امام جمعه محترم و شورای اسلامی شهر و شهرداری ملارد راه اندازی شد.
وی اظهارداشت: از این پس فعالیتهای هیاتهای مذهبی و حسینیه ها زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی ساماندهی و از انحرافات مذهبی جلوگیری خواهد شد.
گفتنی است، حجت الاسلام و المسلمین ناصر حیدری عهده دار مسئولیت این اداره می باشد. اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد در شهر ملارد خیابان ۱۶ متری بهاره شرقی مستقر می باشد. بیش از این امورات این اداره توسط اداره تبلیغات اسلامی شهریارپیگیری می گردید.
در حکم آقای حجت الاسلام و المسلمین ناصر حیدری آمده است:
حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای ناصر حیدری
با توجه به سوابق و تعهد جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد منصوب می شوید امید است با استعانت از خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) با نهایت سعی و تدبیر و رعایت تقوای الهی و ترویج اخلاق و معنویت در میان مردم به ویژه نسل جوان و تحقق آرمانهای بلند حضرت امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری موفق و موید باشید.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار