سرویس خبری: استان تهران, بهارستان .
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۵:۲۴ | پرینت | چاپ
اولین جلسه نقد کتاب در شهرستان بهارستان برگزار شد

به مناسبت هفته پژوهش؛
به مناسبت هفته پژوهش و به همت اداره کتابخانه های عمومی و امور بانوان فرمانداری و اداره آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان بهارستان، اولین جلسه نقد و بررسی کتاب این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش راوی نیوز، نشست بررسی کتاب «همزاد عاشقان جهان، نگاه تحلیلی به زندگی و اشعار قیصر امین پور» اثر روح الله مسعودپوری از نویسندگان بومی  این شهرستان و با حضور دکتر مصطفی اسلامی مدرس ادبیات فارسی به عنوان منتقد این کتاب و جمعی از مسئولان شهرستان بهارستان و با حضور حجت الاسلام و المسلمین صفائی امام جمعه شهر گلستان و همچنین کتابداران  و معلمان و کتاب دوستان و کتاب یاوران برگزار گردید.

در ابتدای برنامه مصطفی اسلامی به عنوان منتقد، به توصیف کتاب حاضر پرداخت و قسمتهایی از کتاب را مورد نقد و بررسی قرار داد.

در ادامه روح الله مسعودپوری نویسنده این کتاب، با توضیح اینکه کتاب حاضر از پایان نامه کارشناسی ارشد ایشان استخراج شده است؛ به نقدهای وارد شده از سوی منتقد پاسخ داد.

کتاب «همزاد عاشقان جهان» نگاهی تحلیلی به زندگی و افکار و اشعار قیصر امین پور شاعر معاصر ماست که توسط روح الله مسعودپوری به رشته تحریر درآمده است.

جلسه پرسش و پاسخ در مورد کتاب مورد نقد و همچنین تقدیر از برگزیدگان مسابقات کتابخوانی «ضیافت بلا» و «هنر زنده ماندن در شرایط سخت» که به مناسبت ایام محرم و هفته کتاب در این شهرستان برگزار شده بود، پایان بخش این برنامه بود.

 


گزارش تصویری
جستجو