سرویس خبری: استان تهران, قدس .
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۵:۰۶ | پرینت | چاپ
شهر قدس قطب علمی و صنعتی در کشور است

فرماندار شهر قدس با اشاره به ظرفیت‌های موجود در غرب استان تهران گفت: شهر قدس قطب علمی و صنعتی کشور است.

به گزارش راوی نیوز، صبح امروز (پنجشنبه ۲ دی ۹۵) استاندار تهران به همراه معاونان خود در سفر یک روزه‌ به غرب استان تهران، وارد شهرستان قدس شد و بعد از حضور در گلزار شهدای بهشت فاطمه(س) شهرقدس وارد فرمانداری شد.

سید مهدی محمدی در آغاز مراسم ضمن خیرمقدم به استاندار، معاونان و مدیران کل استانی اظهار داشت: با همدلی و همراهی که در مجموعه استان ایجاد شده، شاهد برکات بسیاری بوده‌ایم و این همان مش اعتدالی است که استانداری تهران به خوبی پیگیر آن بوده است.
وی عنوان کرد: شهرستان قدس قطب صنعتی و علمی کشور با ۲ هزار واحد صنعتی و بیش از ۲۵ هزار دانشجوست که امید است این دو قطب ارزشمند که تأثیر به سزایی در ارتقای استان دارند، زمانی در کنار یکدیگر قرار گیرند.
فرماندار شهرستان قدس افزود: در سال جاری اقدامات بسیار ارزشمندی انجام شده و اعتبارات خوبی در پروژه‌های عمرانی اختصاص داده شده که امیدواریم در گام نخست بتوان پروژه ساخت بیمارستان و پل روگذر را با موفقیت و در زمان تعیین شده خود به بهره‌برداری برسانیم.
محمدی با اشاره به کمبود امکانات بهداشتی و درمانی در غرب استان تهران افزود: امکانات و زیرساخت‌های بهداشتی در شهرقدس، شهریار و ملارد بسیار کم است و با توجه به رشد روزافزون جمعیتی که در این منطقه شاهد آن هستیم، نیاز است در جهت بهبود آن حرکت فزاینده‌ای صورت گیرد.
وی در پایان با اشاره به مشکلات اوقافی بودن برخی زمین‌ها گفت:‌ جلسات متعدد و اقدامات بسیاری انجام شده است؛ اما آنچه که در حال حاضر به چشم می‌آید، توقف کار است. حل مشکل اوقافی بودن زمین‌ها نیاز به جلسه‌ هم‌اندیشی مسئولان دارد تا بهبود در این امر حاصل شود؛ چرا که این روند بر برخی ساختارهای شهر تأثیر منفی خواهد گذاشت.
در پایان سید حسین هاشمی استاندار محترم  تهران دستورات لازم را جهت حل مشکلات شهرستان قدس صادر کرد.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار