سرویس خبری: استان تهران, ملارد .
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۲۰:۱۰ | پرینت | چاپ
اقدامات اجرایی برای تحقق مصوبات سفر رئیس جمهور در ملارد ضعیف است

امام جمعه ملارد:
امام جمعه ملارد گفت: طرح ها و پروژه های بسیار مطلوبی در سفر رئیس جمهور به این شهرستان مصوب شده، اما متأسفانه اقدامات لازم برای تحقق و حصول نتایج لازم در این عرصه، ضعیف به نظر می رسد.

به گزارش راوی نیوز، حجت الاسلام سید حسین حسینی امام جمعه شهرستان ملارد، عصر پنچشنبه ۲ دی ۹۵ در مراسم تبیین سیاست ها و دستاوردهای دولت تدبیر و امید با رویکرد اقتصاد مقاومتی که با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در سالن شهید طحانی این منطقه برگزار شد، اظهار داشت: ارزشمندترین افعال در نظر پروردگار، خدمت به خلق بوده و این امر به کرات در روایات و احادیث اسلامی و سخنان و کلام معصومین(ع) مورد تأکید قرار گرفته است.

وی افزود: مردم صاحبان اصلی نظام و انقلاب هستند و هر آنچه در حوزه خدمات رسانی به این عزیزان تلاش شود، بدون تردید رضایتمندی پروردگار حق تعالی نیز از کارگزاران و مسئولان افزایش خواهد یافت.

امام جمعه ملارد عنوان کرد: یکی از ویژگی های برجسته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مردمی بودن آن است و اینکه عموم مردم بدون واسطه با مسئولان و مدیران دستگاه های دولتی، حکومتی، اجرایی، شهری و منطقه ای ارتباط گرفته و گلایه ها، انتقادات و انتظارات خود را مطرح می کنند، موید عقبه و پشتوانه محکمی است که این نظام و کشور با عنایت پروردگار، رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و حمایت های مردمی از آن برخودار شده است.

حسینی گفت: دشمنان نظام نیز برای آسیب رساندن به حکومت اسلامی و کشور ایران، درصدد ایجاد شکاف میان مردم و مسئولین هستند و در تمامی فتنه ها نیز این هدفگذاری شوم، ملموس و هویدا به نظر می رسد.

وی افزود: خوشبختانه معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، علیرغم صرف هزینه های سنگین و هجمه های سنگین تبلیغاتی، راه به جایی نبرده اند و در زمینه های متعدد با شکست مواجه شده اند.

امام جمعه ملارد عنوان کرد: یکی از موثرترین راه های مقابله و مبارزه با آمریکا و ایادی آن ها، خدمت به مردم است و هر آنچه در این عرصه تلاش شود، پایه های نظام اسلامی تقویت خواهد شد و بدون تردید در این رویکرد، رضایت پروردگار نیز حاصل می شود.

حسینی با اشاره به لزوم بهبود زیرساخت ها و امکانات در ملارد به عنوان غربی ترین شهرستان خطه غربی استان تهران گفت: در سفر رئیس جمهور، طرح ها و پروژه های مطلوبی تعریف و مصوب شده که از آن تحت عنوان مصوبات سفر یاد می شود.

وی افزود: یکی از این پروژه ها، معطوف به بیمارستان ملارد می شود که به واقع اصلی ترین و جدی ترین نیاز عمومی و مردم در این شهرستان بوده و به صورت مکرر در مراجعات مردمی در این خصوص سئوال می شود.

امام جمعه ملارد عنوان کرد: آنچنان که عنوان شد، مقرر بود تا پایان سال ۹۵ بهره برداری از این طرح محقق شود، ولی در این عرصه، اقدامات انجام شده، کافی و مطلوب به نظر نمی رسد و به تعبیری می توان گفت ضعیف عمل شده است.

حسینی عنوان کرد: انتظار می رود، پروژه ای که مصوب  و بودجه اش تعیین شده، با مدیریت هوشمندانه به ثمر بنشیند و این امر نیازمند اتخاذ تصمیمی جدی و قاطع است.

وی با اشاره به مشکلات ترافیکی، حمل و نقل، سرانه ورزشی محدود و ضعیف، عدم اجرایی شدن شهرک صنعتی مصوب، ضعف های زیرساختی در مسکن مهر صفادشت و محدودیت های جدی مرتبط با این منطقه گفت:رفع کاستی ها و ضعف های موجود، مستلزم اقدامات موثرتری بوده و باید با جدیت هر چه بیشتری در این خصوص ورود شود و انتظار می رود آنچنان که در عرصه بین المللی به توفیقات مطلوبی نائل شده ایم، در این حوزه نیز گام های ارزنده تری برداشته شود.

اطلاعات جغرافیایی صدا و سیما ضعیف است

امام جمعه ملارد در ادامه ضمن انتقاد از صدا و سیما در خصوص نحوه پوشش اخبار شهرستان ملارد عنوان کرد: متأسفانه با وجود اینکه بیش از هشت سال از تبدیل ملارد از بخش به شهرستان می گذرد، برخی قسمت های خبری سازمان صدا و سیما در انعکاس اخبار مربوطه از شهرستان ملارد به عنوان یکی از بخش های کرج یاد می کنند.

وی افزود:اطلاعات و اشراف جغرافیایی برخی فعالان خبری صدا و سیما نسبت به این شهرستان بسیار ضعیف است و می طلبد در این عرصه، متولیان و فعالان حوزه خبری صدا و سیما با نگاه دقیق تری، تحولات و شرایط حاکم بر شهرستان را رصد کنند.

حسینی در خاتمه به «مهر» یادآور شد: امیدواریم با همدلی و همگرایی، شاهد حصول توفیقات هر چه بیشتری در این شهرستان مستعد و توانمند باشیم که بدون تردید در پیشرفت  و توسعه مضاعف این منطقه موثر خواهد بود.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار