سرویس خبری: استان البرز, طالقان .
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۳:۱۴ | پرینت | چاپ
۴۲۰۰ واحد مسکن روستایی در کشور تحویل داده شد

به همت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه؛
فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم‌الانبیاء سپاه از تحویل چهار هزار و ۲۰۰ مسکن مددجویان روستایی به همت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه خبر داد.

به گزارش راوی نیوز، سردار سید ضیاءالدین حزنی پیش از ظهر جمعه ۳ دی ۹۵ در آئین افتتاح پروژه‌های سازندگی و محرومیت‌زدایی در شهرستان طالقان، اظهار کرد: سپاه شهرستان طالقان قرادادی با حوزه علمیه برای ارتباط دوسویه و با محوریت محرومیت‌زدایی تنظیم کرده است، که انتظار می‌رود دستاوردهای خوبی به همراه داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر در سه دهستان استان البرز، چهار کار اصلی در بحث اشتغال و تأمین زیرساخت‌ها انجام‌شده است، گفت: چهار شهر در استان‌های کردستان و سیستان و بلوچستان شناسایی‌شده است که اکثراً از شهرهای محروم کشور هستند و قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه به دنبال رفع مشکلات آنان است.

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم‌الانبیاء سپاه با تأکید بر تهیه جهیزیه برای نوعروسان در مناطق محروم، گفت: تا به امروز  ۴۰ هزار جهیزیه در سطح کشور توزیع‌شده است.

توزیع ۵۰۰ هزار سبد لوازم‌التحریر در شهرهای مرزی کشور

سردار حزنی به تهیه ۵۰۰ هزار سبد لوازم‌التحریر برای دانش آموزان شهرای مرزی کشور اشاره کرد و گفت: در برخی شهرهای مرزی کشور شاهد ترک تحصیل از سوی محصلان بودیم که این مهم برای تشویق دانش آموزان به تحصیل انجام شد.

سردار حزنی در بخش دیگری با اشاره به مسکن مددجویان روستایی، گفت: به همت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه در حال حاضر ۴۲۰۰ مسکن مددجویی روستایی تحویل داده‌شده است.

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم‌الانبیاء سپاه با تأمل به این نکته که روستاها در کشور نباید به حال خود رها شوند، گفت: بحث حاشیه‌نشینی امروز به دلیل همین بی‌پناهی روستائیان در حال گسترش است.

منبع: مهر


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار