سرویس خبری: استان تهران, شمیرانات .
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۳:۰۳ | پرینت | چاپ
برخی از مشکلات مردم شمیرانات با پشتیبانی مجمع نمایندگان مجلس یرطرف خواهد شد

فرماندار شهرستان شمیرانات گفت: گشایش دفتر مجمع نمایندگان تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس بمنظور بهره گیری از ظرفیت نمایندگان محترم برای پیگیری و حل مشکلات اساسی مهم شهرستان فرصت مغتنمی است.

به گزارش راوی نیوز، عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات در آیین بازگشایی دفتر مجمع نمایندگان تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در لواسانات گفت: هتمام مسائل، دغدغه هاومشکلات شهرستان توسط فرمانداری با مشارکت همه مسئولان دستگاه های اجرایی ونهادهای مسئول احصاءشده، آسیب شناسی ها ومطالعات لازم انجام وآماده است و لازمه نتیجه گیری نهایی، تعامل و پشتیبانی نمایندگان محترم مردم برای رسیدگی آنها می باشد.

فرماندار شمیرانات با ارائه گزارشی از ظرفیت ها، فرصت ها و دغدغه ها و مشکلات مهم و اساسی شهرستان شمیرانات، خواستار عنایت و تعامل ویژه و بیشتر نمایندگان محترم مجلس و مساعدت برای حل این مشکلات شدند.
خانمحمدی افزود: مردم نجیب، شریف وفرهیخته شمیرانات در انتخابات سال ۹۴با ۵۵ درصد بیشترین حضور را در عرصه انتخابات داشته و رکورد شکنی کردند و انشالله در انتخابات سال ۹۶نیز همین رویکرد را شاهد خواهیم بود.
خانمحمدی گفت: با همفکری بعمل آمده در جلسه اخیر شورای اداری شهرستان با حضور جمعی از نمایندگان محترم مقرر شد پروژه های کلان و نیمه کلان و مهم جمع بندی تادر جلسات مشترک، با راهکارهای موجود پیگیری و اقدامات لازم بعمل آید.
فرماندار شمیرانات گفت: اقدامات دولت تدبیر وامید در این مدت سه سال واندی در شهرستان شمیرانات در خصوص اجرای پروژه های عمرانی بسیار با اهمیت و قابل توجه بوده است و قریب به ۶۴۰میلیارد تومان تاکنون اعتبارات عمرانی در سطح شهرستان هزینه شده که حدود ۲۳۰میلیارد تومان آن توسط شهرداری های لواسان، فشم وشمشک و ۴۱۰میلیارد تومان مابقی توسط دستگاههای اجرایی استانی در شمیرانات اجرا شده است.
وی افزود: مهمترین پروژه در حال اجرا که برای بخش های لواسانات و رودبارقصران در حال اجراست، پروژه گازرسانی است که با اعتباری حدود ۹۰میلیارد تومان در حال انجام است که انشالله تا پایان سال ۹۶-۹۵به اتمام می رسد.
خانمحمدی افزود: ازجمله  دغدغه های بسیار مهم مردم در شمیرانات می توان:۱- به معضل حاد ونگران کننده ترافیک شهری شمیران۲-فقدان مرکز فرهنگی وکتابخانه مرکزی در شمیرانات۳-اصلاح شبکه ارتباطی در بخش های لواسانات و رودبارقصران ۴-ایجاد تونل از انتهای بزرگراه امام علی به حاجی آّباد بخش رودبارقصران ۵-تقویت شبکه بهداشت و درمان وایجاد بیمارستان در بخش ها ،۶-حل مشکل فاضلاب شهری و روستایی وتکمیل و نهایی کردن پروژه های در دست اقدام ۷-حل مشکل ساخت وساز مردم روستاها و شهرها ی لواسانات ورودبارقصران در خصوص حل معضل حریم کیفی ۸- تقویت بخش کشاورزی وباغداری وتشکل های صنفی وصندوق توسعه کشاورزی ۹- تعیین تکلیف طرح جامع گردشگری و تهیه فاز دوم طرح جامع یعنی طرح تفضیلی گردشگری ۱۰-رفع موانع ومشکلات در مسیر انجام و اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی با مشارکت مردم برای رشد وتوسعه شهرستان مطابق چشم انداز توسعه می تواند بسیار مفید واثر گذار باشد و برخی از مشکلات مهم دیگری که بایستی با همفکری ،تعامل وحمایت نمایندگان محترم محقق شود.
خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات در خاتمه از دکتر عارف رییس محترم  مجمع نمایندگان تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس و نمایندگان محترم حاضر در مراسم، مسئولین و معتمدین شهرستان تقدیر و تشکر نمود.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار