سرویس خبری: استان تهران, ملارد .
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۷:۵۲ | پرینت | چاپ
تبیین فرهنگ مدیریت جهادی با آموزه های دینی با جدیت پیگیری می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد عنوان کرد:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد گفت: شورای فرهنگ عمومی ملارد با محوریت امام جمعه و فرمانداری این شهرستان، مباحث فرهنگی عرصه مدیریت جهادی را در سلسله نشست هایی با جدیت پیگیری خواهد کرد.

به گزارش راوی نیوز، علیرضا رئیس اوژن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد عصر یکشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان که به ریاست امام جمعه ملارد و حضور جمعی از مدیران شهرستانی در دفتر امام جمعه این منطقه برگزار شد، اظهار داشت:تبیین فرهنگ مدیریت جهادی با رویکرد و اتکا به آموزه های دینی از ضروریاتی است که با محوریت امام جمعه در قالب شورای فرهنگ عمومی در حوزه تبیین فرهنگی و نرم افزاریِ موضوع پیگیری خواهد شد.

وی افزود:بنابر دستورکار تعریف شده، تا پایان سال جاری، سلسله نشست هایی در زمان بندی مشخص، اجرایی و برگزار خواهد شد که بدون تردید در واکاوی این امر خطیر(مدیریت جهادی) موثر خواهد بود.

اوژن ضمن اشاره به مولفه مدیریت جهادی به عنوان یکی از ضروریات فعلی کشور اظهار داشت:سوابق و پیشینه حوادث و فراز و نشیب های انقلاب اسلامی، این واقعیت را به اثبات رسانده که در هر حوزه و عرصه ای که با رویکرد و محوریت مدیریت جهادی و تلاش صادقانه و خالصانه اقدام شده، موانع و مشکلات به بهترین نحو ممکن مرتفع شده است.

وی افزود:در همین راستا شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد با محوریت امام جمعه و فرمانداری این شهرستان به عنوان نماینده عالی دولت در منطقه مذکور تلاش می کند در حوزه فرهنگی با همگرایی و هم افزایی دیگر دستگاه های مسئول، این امر خطیر را پیگیری کند که بدون تردید با رعایت قواعد این اصل(مدیریت جهادی) موفقیت های هر چه بیشتری حاصل خواهد شد که خروجی و ثمره آن در رضایتمندی مردم تعیین کننده است.

اوژن در خاتمه به «مهر» یادآور شد: در این مسیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد نیز به سهم خود در چارچوب قوانین و شرح وظایف تعیین شده با پیگیری دستور کارهای دولت و مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و وزارتخانه متبوع از هیچ تلاشی برای تحقق و حصول اهداف و دستورکارهای تعیین شده دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دریغ نخواهد کرد.


گزارش تصویری
جستجو