سرویس خبری: استان تهران, ملارد .
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۷:۴۸ | پرینت | چاپ
تلفیق تعهد و تخصص لازمه مدیریت جهادی است

فرماندار ملارد مطرح کرد:
فرماندار ملارد گفت: یکی از الزامات مدیریت جهادی، تلفیق تعهد و تخصص است که باید توأمان با یکدیگر لحاظ شود.

به گزارش راوی نیوز، بهمن خطیبی فرماندار ملارد عصر یکشنبه ۵ دی ۹۵ در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان که با حضور جمعی از مدیران شهرستانی در دفتر امام جمعه ملارد برگزار شد، اظهار داشت:قریب به ۳۸ سال از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می گذرد و در این مدت علیرغم کارشکنی ها، توطئه ها و دسیسه چینی های بسیار، با تدبیر امام راحل(ره) و رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری، کشور به چنان عزت و اقتداری در صحنه بین المللی دست یافته که حتی دشمنان نظام نیز به آن اذعان دارند.

وی افزود:با چنین اوصافی، زیبنده و شایسته نخواهد بود که در برخی از امور بدیهی دچار نقصان و نارسایی شویم و بدون تردید با تلاش و همت مضاعف و به کار گیری مدیریت جهادی، رفع تمامی مشکلات موجود میسر خواهد شد.

فرماندار ملارد عنوان کرد:لازمه حصول این امر، ایفای نقش مدیران متعهد و متخصص است و در صورت توأم شدن چنین امری، بسیاری از تهدیدات به فرصت هایی بالقوه و سازنده تبدیل خواهد شد.

خطیبی گفت:مدیران تحول گرا، لازمه عرصه خدمت رسانی هستند و می طلبد در نظام تحول اداری، تحولات هر چه بیشتری حاصل شود.

وی افزود:اصلاح تدریجی امور مدیریتی، ضرورتی است که با اتکا به آن روند توسعه و پیشرفت کشور تسریع خواهد شد و با رعایت نکات ظریفی همچون تکریم ارباب رجوع، پرهیز از تصمیمات خلق الساعه و مدیریت جهادی و رعایتِ قانون، حصول توفیقات مضاعف و فزاینده دور از دسترس نخواهد بود.

خطیبی در خاتمه به «مهر» یادآور شد: اصل تفکیک قوا از دیگر ضروریاتی است که با رعایت جوانب و الزامات آن، همچون گذشته، عزت و اقتدار کشور در سایه همدلی و همزبانی حفظ و تقویت خواهد شد.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار