سرویس خبری: استان تهران, قدس .
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۰:۵۹ | پرینت | چاپ
۹ دی خدمت بزرگی به نظام و انقلاب اسلامی کرد

امام جمعه شهرستان قدس:
امام جمعه شهرستان قدس گفت: ۹ دی خدمت بزرگی به نظام و انقلاب اسلامی ایران کرد و امروز پاسداشت این حماسه یک ضرورت انکارناپذیر محسوب می شود.

به گزارش راوی نیوز، حجت الاسلام سید ابوالقاسم میراحمدی با اشاره به ضرورت گرامیداشت حماسه نهم دی اظهار داشت: ۹ دی مشت محکمی از طرف مردم به فتنه گرانی که به ظاهر اشک تمساح می ریختند اما در حقیقت به دنبال براندازی نظام بودند، زد.

امام جمعه شهرستان قدس افزود: افرادی که با سران فتنه همکاری کردند و از پشت آب های ایران برای ضربه زدن به ایران اسلامی دستور می گرفتند نزد ملت ایران محکوم شدند.

وی با اشاره به هتک حرمت های صورت گرفته در فتنه سال ۸۸ ادامه داد: فتنه گران در سال ۸۸ پرچم عاشورا را به آتش کشیدند و برای رسیدن به امیال خود به مقدس ترین مقدسات توهین کردند.

میراحمدی با تأکید بر ضرورت حضور باشکوه مردم در مراسم گرامیداشت یوم الله ۹ دی بیان داشت: ملت ایران باید هر ساله خاطره مردان بزرگی را که نهم دی را ایجاد کردند، گرامی بدارند تا نسل جدیدی که سرکار می آیند با ۹ دی آشنا شوند.

امام جمعه شهرستان قدس ادامه داد: ۹ دی خدمت بزرگی به نظام و انقلاب اسلامی ایران کرد و امروز پاسداشت این حماسه یک ضرورت انکارناپذیر محسوب می شود.

وی به «مهر» عنوان کرد: ۹ دی مانند عاشورا برای ملت ایران است و یزیدیان زمان بودند که عاشورای دیگری را برای این مردم رقم زدند.

میراحمدی با تقدیر از حضور حماسی مردم ورامین در محکومیت فتنه سال ۸۸ گفت: مردم ورامین در جریان فتنه سال ۸۸ کفن پوشیده و با پای پیاده به سمت تهران حرکت کردند.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار