سرویس خبری: استان تهران, قدس .
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۰:۲۹ | پرینت | چاپ
قول مساعد استاندار و معاونان برای حل و فصل پروژهای عمرانی نیمه‌تمام شهر قدس/ تقدیر از تدبیر فرماندار

رئیس شورای شهر قدس اظهار کرد:
رئیس شورای شهر قدس اظهار کرد: از تمام خرمندان، معتمدین، نخبگان و شهروندان شهر قدس دعوت می‌کنیم پیشنهاد‌ها و برنامه‌‌های خود را برای عمران و آبادانی شهر ارسال کنند تا از آنها برای حل مشکلات شهر استفاده شود.

به گزارش راوی نیوز، بهزاد هرمزی، در نطق پیش از دستور جلسه ۳۰۴ شورای اسلامی شهر قدس ضمن تبریک ولادت حضرت مسیح (ع) و سالروز روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی از تدبیر فرماندار این شهرستان برای دعوت استاندار تهران در راستای پیگیری مشکلات شهرستان و پروژه‌های نیمه‌تمام تقدیر کرد.

وی اظهار کرد: شهر قدس از مناطق روی گسل است که با پیگیری و قانون‌مداری و با اصول شهرسازی می‌شود از حوادث احتمالی پیش‌گیری کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر قدس ضمن تقدیر و تشکر از حضور استاندار تهران و معاونان وی در این شهرستان تصریح کرد: معاونان استاندار تهران در این حضور در خصوص پل ورودی، بیمارستان و شهرک صنعتی قول مساعد دادند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری قدس در حال حاضر در فصل بودجه‌نویسی قرار دارند سرفصل درآمدها و هزینه‌ها بر اساس نیازهای شهری در دو بخش عمرانی و جاری تعریف خواهد شد و این دو بخش دارای سرفصل‌های مشخصی است که هرسال توسط وزارت کشور به‌عنوان دستورالعمل بودجه به سازمان‌ها ابلاغ می‌شود.
هرمزی در پایان متذکر شد: بنابراین از تمام خرمندان، معتمدین، نخبگان و شهروندان شهر قدس دعوت می‌کنیم پیشنهاد‌ها و برنامه‌‌های خود را برای عمران و آبادانی شهر ارسال کنند تا از آنها برای حل مشکلات شهر استفاده شود.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار