سرویس خبری: استان تهران, قدس .
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۸:۲۵ | پرینت | چاپ
تسهیل تردد شهروندان در شهرقدس ضرورتی اجتناب ناپذیر است

رئیس شورای اسلامی شهر قدس:
رئیس شورای اسلامی شهرقدس گفت: تسهیل تردد شهروندان و بهبود وضعیت عبور و مرور در معابر سواره رو و پیاده رو درتمامی فصول ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

به گزارش راوی نیوز، بهزاد هرمزی شامگاه سه شنبه ۷ دی ۹۵ در جلسه علنی این شورا که با حضور جمعی از مدیران شهری در سالن جلسات شورای شهر قدس برگزار شد، با بیان نقش تعیین کننده مدیریت شهری در بهبود کمی و کیفی ارائه خدمات شهری به مردم ساکن در این منطقه اظهار داشت: تلاش مجموعه مذکور بر این امر استوار است تا با اتخاذ تدابیر ویژه و موثر، نارسایی های احتمالی را به حداقل ممکن کاهش دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر قدس افزود: یکی از نیازهای فعلیِ شهر قدس در شرایط کنونی به تسهیل تردد مردم در شهر معطوف می شود که در برخی مواقع به دلیل بارندگی و آبگرفتگی با دشواری هایی همراه است.

  هرمزی گفت: بدون تردید در حصول این امر همگرایی و هم افزایی دیگر دستگاه ها نیز موثر است و ما نیز به نوبه خود تلاش می کنیم شرایط مطلوب تری را در این حوزه فراهم کنیم.

مشارکت بخش خصوصی لازمه حصول توسعه پایدار

رئیس شورای اسلامی شهر قدس با بیان نقش سازنده سرمایه گذاری های بخش خصوصی در رشد و شکوفایی شهری عنوان کرد:شورای اسلامی شهر قدس در دوره چهارم تلاش بسیاری برای تسهیل روند مشارکت بخش خصوصی لحاظ کرده و تلاش شده از هیچ اقدام سازنده ای در این خصوص  دریغ نشود.

وی در خاتمه یادآور شد:بدون تردید در شرایطی که اغلب شهرداری ها با تنگناهای مالی مواجه هستند، همگرایی و هم افزایی فزاینده برای ایجاد انگیزه لازم در مشارکت و تزریق منابع مالیِ بخش خصوصی،راهکاری موثر در برون رفت از انسداد ها و محدودیت های مالی به شمار می رود.

منبع: مهر


گزارش تصویری
جستجو