سرویس خبری: استان تهران, قدس .
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۸:۲۶ | پرینت | چاپ
احداث پارکینگ از اولویت های مدیریت شهری قدس است

دبیر کمیسیون سرمایه گذاری شهرداری قدس؛
دبیر کمیسیون سرمایه گذاری شهرداری قدس گفت: یکی از اولویت های جدی و اساسی مدیریت شهری به احداث پارکینگ در این منطقه معطوف می شود.

به گزارش راوی نیوز، فرزاد شاه بهرامی دبیر کمیسیون سرمایه گذاری شهرداری قدس شامگاه سه شنبه ۷ دی ۹۵ در حاشیه جلسه علنی شورای اسلامی این شهرستان ضمن اشاره به لزوم مطالعات دقیق کارشناسی در ارتباط با کیفیت و نحوه کاربری اراضی این شهر اظهار داشت:با حصول این امر، زمینه ای مناسب برای میزان کارآمدی و نوع کاربری اراضی منطقه مذکور در عرصه ها و بخش های گوناگون ایجاد خواهد شد.

وی افزود: در چنین چارچوبی تعریف، ارائه و اجرای طرح ها و پروژه ها در بستر اراضی موجود به نحو شایسته و کارآمدتری محقق خواهد شد.

شاه بهرامی عنوان کرد:یکی دیگر از مشکلات شهر قدس به محدودیت های موجود در سرانه پارکینگ شهری معطوف می شود که به دلیل افزایش و رشد بسیار بالای جمعیت در طول سالیان اخیر و کاستی های موجود در اراضی شهر قدس، کمبودهای مرتبط با این موضوع ملموس به نظر می رسد.

دبیر کمیسیون سرمایه گذاری شهرداری قدس گفت:شهردار قدس نیز بر توسعه پارکینگ های شهری تأکید دارد که تلاش خواهد شد با اتخاذ تدابیر موثر، زمینه و بستر حصول آن فراهم و میسر شود.

وی در خاتمه یادآور شد:یکی از اراضی مناسب برای اجرای این طرح، مشمول زمین همجوار با دانشگاه شهر قدس می شود که پیگیری های لازم برای اجرایی شدن پروژه اشاره شده مد نظر قرار دارد.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار