سرویس خبری: استان تهران, پاکدشت .
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۱:۴۲ | پرینت | چاپ
تدبیر رهبری و حضور به موقع مردم چشم فتنه را کور کرد

امام جمعه پاکدشت:
امام جمعه شهرستان پاکدشت در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دیماه گفت: تدبیر رهبر معظم انقلاب، حضور به موقع مردم و بصیرت آحاد جامعه چشم فتنه را کور کرد.

به گزارش راوی نیوز، حجت الاسلام حسن لزومی شامگاه چهارشنبه ۸ دی ۹۵ در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دیماه که در مسجد جامع شریف آباد پاکدشت برگزار شد اظهار کرد: حماسه نهم دیماه باید توسط کارشناسان و بدون دخالت دادن گرایش ها و جریانات سیاسی به درستی به مردم بازگو و ابعاد مختلف آن تبیین شود.

وی با اشاره به حوادث انتخابات در سال ۸۸ گفت: پیش از آغاز انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، شعارهایی مطرح و تبلیغاتی بر روی دیوارها نصب شد که رنگ و بوی انتخاباتی نداشت، سخنرانی ها و شعارهای برخی از افراد نگرانی هایی را در جامعه ایجاد کرده بود که وقتی این شعارها با رنگی خاص همراه شد، توجه همگان را به سمت کودتای خاموش و رنگین معطوف ساخت.
وی بیان کرد: معمولا نامزدهای انتخاباتی وعده های انتخاباتی خود را با اما و اگرِ در صورت پیروز شدن بیان می کنند در صورتی که در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، یکی از نامزدها خود را منتخب مردم و پیروز قطعی انتخابات معرفی می کرد و این امر در حالی انجام شد که رسانه های غربی معاند نظام نیز از او حمایت می کردند.
حجت اسلام لزومی گفت: این که یکی از نامزدها پیش از پایان رأی گیری خود را پیروزی انتخابات معرفی کند، اقدام نامتعارفی بود که تبعات بسیاری را با خود به همراه آورد.
وی اظهار کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره به دنبال خوراکی برای ایجاد آشوب در ایران هستند و بیان کلمه خار و خاشاک از سوی رئیس جمهور منتخب مردم در سال ۸۸ که نباید عنوان می شد، زمینه این امر را فراهم کرد.
امام جمعه پاکدشت گفت: در حوادث بعد از انتخابات، شعارها از حالت تبلیغاتی خارج شد و شعارهایی نظیر مرگ بر ضد ولایت فقیه و نه غزه ، نه لبنان جانم فدای ایران توسط فتنه گران سر داده شد.
وی گفت: رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند که رأی ۴۰ میلیونی مردم، در اصل رأی به نظام بوده و افراد نباید این آراء را شخصی کنند.
وی افزود: اگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دلسوز نظام بودند، باید زمانی که تلاش فتنه گران را برای نابودی جمهوری اسلامی ایران مشاهده کرده از اقدامات خود دست برداشته و طرفداران خود را نیز تشویق به این امر می کردند.
وی گفت: مردم در ابتدای این اعتراضات تصور می کردند که این حرکات به دلیل اختلاف نظر در تعداد آراء است ولی با اتفاقاتی که در خیابان های تهران رخ داد، همگان متوجه شدند که این اقدام در عمل برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی شکل گرفته است و از این جا بود که از تعداد طرفداران این نامزد انتخاباتی کاسته شد.
امام جمعه پاکدشت گفت: فتنه گران که نفس های آخر خود را در مقابله با نظام می کشیدند، با به آتش زدن خیمه های عزاداری و کتک زدن عزاداران امام حسین (ع) عملکرد بنی امیه در صحرای کربلا را تکرار کردند و خوی خود را به طور کامل به مردم نمایان ساخند.
وی تأکید کرد: توهین فتنه گران به مقدسات مردم باعث شد که آحاد جامعه به منظور حمایت از ولایت فقط و حفظ ارزش های نظام به میدان آمده و با تدبیر رهبر معظم انقلاب، چشم فتنه را کور کنند.


گزارش تصویری
جستجو