سرویس خبری: استان تهران, قدس .
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۸:۱۲ | پرینت | چاپ
روند ارائه خطوط تلفن به متقاضیان در شهرقدس تسهیل شده است

عضو شورای اسلامی شهر قدس گفت: بر اساس آنچه که مجموعه مخابرات شهرستان قدس عنوان کرده، روند ارائه خطوط تلفن به متقاضیان تسهیل شده است.

به گزارش راوی نیوز، خدابخش محمد زاده پودینه در تشریح علل و عوامل موثر در بروز برخی نارضایتی های مردمی از روند دریافت ارائه خدمات به منازل مسکونی در برخی حوزه ها اظهار داشت: برداشت غلط و ناصحیح از قانون ماده هشت می تواند زمینه ساز بروز انسدادها و نارسایی هایی در عرصه ارائه خدمات شود.

عضو شورای اسلامی شهر قدس عنوان کرد: بر اساس قانون مذکور، فروش اراضیِ فاقد کاربریِ مسکونی در قالب منزل یا محدوده ای مشخص برای سکونت امکان پذیر نیست.

وی افزود: آنچه که در قانون اشاره شده، معطوف به این امر می شود که به عنوان مثال در صورت احداث یک منزل یا واحد مسکونی در اراضی باغی، زراعی یا کشاورزی، ارائه خدمات همچون آب، گاز، برق و تلفن به چنین ابنیه ای مجاز و قانونی نیست.

پودینه گفت: با چنین اوصافی، پیش از این شاهد برخی از محدودیت ها در ارائه خطوط تلفن به منازل مسکونی احداث شده در شهر قدس بوده ایم که باعث طرح گلایه هایی از سوی عموم مردم و متقاضیان دریافت خدمات مذکور می شد.

وی افزود: این ایراد از همان ابتدا بر این موضوع وارد بود که اطلاق چنین برداشت، نظر یا قانونی بر ملکی که قریب به ۲۰ سال مسکونی بوده و در طول سالیان گذشته نیز سکونت بر آن جاری بوده است، چندان منطقی به نظر نمی رسد.

عضو شورای اسلامی شهر قدس عنوان کرد: با عنایت به ضرورتی که برای مدیریت این معضل احساس می شد طی برگزاری نشست هایی متعدد در شورای اسلامی شهر قدس و پیگیری فرماندارِ وقت، رایزنی ها و مکاتبات لازم در دستور کار قرار گرفت و در نهایت با طرح مباحثِ بسیار، عنوان شد که مشکلات مرتبط با این موضوع مرتفع خواهد شد.

پودینه به «مهر» یادآور شد: بر اساس آنچه که مجموعه مخابرات شهرستان قدس عنوان کرده، روند ارائه خطوط تلفن به متقاضیان تسهیل شده و امیدواریم با تصمیمات و تدابیری که اتخاذ می شود، مشکلات مرتبط با مطالبه مردمی مذکور مرتفع شود و از این پس شاهد بروز موانع و چالش های اشاره شده در این خصوص نباشیم.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار