سرویس خبری: استان تهران, ملارد .
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۸:۱۹ | پرینت | چاپ
ضعف های زیرساختی در برخی مناطق ملارد جدی و عمیق است

عضو شورای اسلامی شهر ملارد گفت: در برخی از نواحی و محدوده های شهر ملارد،ضعف های زیرساختی جدی و عمیقی از گذشته بوجود آمده که این پدیده ارائه خدمات مطلوب را با دشواری هایی مواجه می سازد.

به گزارش راوی نیوز، معصومه بیات با اشاره به وجود برخی ضعف ها و مشکلات جدی در حوزه زیر ساختی و ساختاریِ شهر ملارد اظهار داشت: مهاجرپذیری و عزیمت افسار گسیخته سیل انبوهی از جمعیت و سکونت در این منطقه در طول سالیان و دهه های گذشته، ملارد را با پیچیدگی ها و دشواری های بسیاری مواجه ساخته است.

عضو شورای اسلامی شهر ملارد عنوان کرد: به جز منطقه مارلیک، در بسیاری از نقاط شهر ملارد مشکلات و چالش های عمیق و جدی ساختاری، مسبب بروز مشکلات عدیده ای در حوزه خدمات رسانی به این منطقه می شود.

وی افزود: در برخی مناطق این شهر، همچون سرآسیاب شرقی و غربی و ملارد قدیم، زیرساخت های لازم از ابتدا فراهم و تأمین نشده و برخی از امکانات و الزامات موجود بعد از استقرار و سکونت جمعیت در این منطقه مهیا و فراهم شده است.

بیات گفت: رویه و اصولی برای رشد و توسعه مطلوب شهری وجود دارد که باید پیش از استقرار جمعیت، الزامات و ضروریات موجود در قالب محلی برای سکونت جمعیت تأمین و مهیا شود، در غیر اینصورت شاهد چالش هایی خواهیم بود که در این منطقه به کرات نمونه ها و مواردی از این مشکلات را تجربه می کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر ملارد عنوان کرد: شهرداری ملارد از حیث ترکیب و ساختار جمعیتی با پدیده ای مواجه است که فاقد زیربناهای لازم و ضروری است و همین امر روند خدمات را با موانع و چالش هایی اساسی مواجه می سازد.

وی در خاتمه یادآور شد: تلاش می شود در حد بضاعت و ظرفیت موجود، نسبت به ارائه خدمات مطلوب به مردم و شهروندانِ ملارد اقدام شود که در برخی حوزه ها نیز کاستی ها و مشکلاتی وجود دارد که امیدواریم با اتخاذ تدابیر سازنده مرتفع شود.


گزارش تصویری
جستجو