سرویس خبری: استان تهران, فیروزکوه .
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۷:۰۲ | پرینت | چاپ
کشف ۲۰ میلیون ریال چک پول تقلبی در فیروزکوه

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه از کشف ۴۰ قطعه چک پول تقلبی ۵۰۰ هزار ریالی و دستگیری پنج تن از عاملان آن خبر داد.

به گزارش راوی نیوز، سرهنگ حسین فاضلی فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: با کسب خبری مبنی بر اینکه دختر جوانی با پرداخت ۷ میلیون ریال چک پول های تقلبی تعدادی لباس زنانه از یک فروشگاه خریداری کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی با اشاره به حضور مأموران در محل افزود: پس از دریافت مشخصات ظاهری متهمه از فروشنده پوشاک، ماموران با انجام تحقیقات و اقدامات فنی و پلیسی موفق شدندوی را در حال خرد کردن چک پول های تقلبی در مرکز شهر شناسایی و دستگیر کنند.

فاضلی ادامه داد: در بازرسی از اموال همراه فرد مورد نظر، تعدادی چک پول تقلبی و مقادیری کالای خریداری شده کشف و با تشکیل پرونده متهمه برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی انتقال داده شد.

سرهنگ فاضلی تصریح کرد: متهم ابتدا منکر هر گونه ارتکاب جرم شد اما با روبرو شدن با مدارک و مستندات لب به اعتراف گشود و به جعل پول و چک پول ها با همکاری چهار تن از همدستانش اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف ۴۰ قطعه چک پول ۵۰۰ هزار ریالی تقلبی اظهار داشت: با بررسی و پیگیری های تخصصی و فنی، تجهیزات جعل اسکناس کشف و چهار همدست متهم نیز دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضایی از شهروندان خواست، در صورت مواجه شدن با این گونه افراد کلاهبردار و قانون گریز، ضمن حفظ خونسردی، مراتب را سریعاً با شماره تلفن های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.

 


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار