سرویس خبری: استان تهران, ملارد .
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۹:۰۰ | پرینت | چاپ
تمامی روستاهای بخش مرکزی ملارد از نعمت گاز برخوردار هستند

نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان ملارد:
نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان ملارد گفت: تمامی روستاهای بخش مرکزی این شهرستان از نعمت گاز برخوردار شده اند و امیدواریم تاسال آینده، طرح های گازرسانی در روستاهای بخش صفادشت نیز تکمیل شود.

به گزارش راوی نیوز، احمد امینی با اشاره به نقش حائز اهمیت توسعه طرح ها و پروژه های گازرسانی در ماندگاری جمعیت و حفظ بافت روستایی شهرستان ملارد اظهار داشت: با عنایت به اقدامات اجرایی شده در طول دو تا سه سال گذشته، تمامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان ملارد از نعمت گاز برخوردار شده اند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان ملارد عنوان کرد: طرح های گازرسانی در بسیاری از روستاهای بخش صفادشت نیز اجرایی و عملیاتی شده که بدون تردید نقش موثری در جلب رضایتمندی ساکنان این مناطق ایفا می کند.

وی افزود: اغلب روستاهای محدوده بی بی سکینه از نعمت گاز برخوردار شده اند و در محدوده اختر آباد نیز عملیات گازرسانی به برخی از روستاها محقق شده است.

امینی عنوان کرد: بر اساس تدابیر پیش بینی شده از سوی دستگاه های متولی، مقرر است تا سال آینده، طرح های گاز رسانی در دیگر مناطق روستایی این شهرستان اجرایی شود که با تکمیل چنین طرح هایی، بخش قابل توجهی از مشکلات روستانشینان در حوزه تأمین انرژی مرتفع خواهد شد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان ملارد گفت: تعبیه مشعل گاز در روستاهای محمود آباد و حاجی آباد از مدتی پیش کلید خورده و با اجرای چنین پروژه هایی در دیگر روستاهای دهستان اختر آباد، حلقه خدمات رسانی در بخش گاز تکمیل خواهد شد.

وی به «مهر» یادآور شد: شورای اسلامی شهرستان ملارد، نگاه ویژه ای را به رفع مشکلات مناطق روستایی لحاظ کرده و با پشتیبانی و حمایت مجموعه فرمانداری، دستگاه های مسئول اجرایی و دهیاری ها، نسبت به تسریع روند توسعه مناطق روستایی خوشبین و امیدوار هستیم.


گزارش تصویری
جستجو