سرویس خبری: استان تهران, پاکدشت .
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۸:۲۱ | پرینت | چاپ
آیین رونمایی از یادمان شیخ نمر در پاکدشت برگزار شد

با حضور مسئولان کشوری؛
با حضور مسئولان کشوری و استانی از یادمان شیخ نمر، روحانی برجسته عربستانی در پاکدشت رونمایی شد.

به گزارش راوی نیوز، آیین رونمایی از یادمان شیخ نمر باقر النمر شامگاه یکشنبه ۱۲ دی ۹۵ با حضور جمعی از مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی در قوهه شهرستان پاکدشت برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام سید رضا تقوی رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، حجت الاسلام علی اکبری رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد، حجت الاسلام سید محسن محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام حسن لزومی امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستانی حضور داشتند.

مسئولان حاضر در این مراسم، در آیینی از یادمان شیخ نمر که مدتی را به عنوان امام جماعت در قوهه شهرستان پاکدشت به تبلیغ دین مبین اسلام می پرداخت، رونمایی کردند.

مردم منطقه قوهه شهرستان پاکدشت که همچنان یاد و خاطره شیخ نمر در اذهان آنان باقی مانده است نیز بر ادامه یافتن راه و مسیر این شهید انقلابی تأکید و اعلام داشتند که آل سعود باید جزای به شهادت رساندن این روحانی انقلابی را بپردازد.

در این یادمان که توسط مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور تهیه شده بود، با اشاره به این نکته که شیخ نمر مدتی به عنوان امام جماعت مسجد صاحب الزمان(عج) قوهه، در شهرستان پاکدشت حضور داشته، از نقش این روحانی انقلابی در گسترش تشیع در عربستان تجلیل شده است.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار