سرویس خبری: استان تهران, قدس, ملارد .
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۰:۰۶ | پرینت | چاپ
تقویت تسهیلات دولتی و حمایت از سرمایه گذاری لازمه توسعه صنعتی است

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد:
نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مولفه های اساسی در توسعه صنعتی به تقویت تسهیلات دولتی و حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی معطوف می شود.

به گزارش راوی نیوز، محمد محمودی شاه نشین با اشاره به لزوم توسعه صنعتی به عنوان یکی از عناصر و شاخصه های اصلی در پیشرفت و شکوفایی اقتصادی کشور اظهار داشت:تحقق این امر خطیر، مستلزم تأمین پیش نیازها و اقتضائات خاصی است که بدون در نظر گرفتن آن، دستیابی شایسته به آن میسر نخواهد شد.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:توجه به ارتباطِ میان صنعت و بازار یا تقاضا و بهبود ظرفیت ها و توانمندی های لازم برای تأمین نیاز بازار از دیگر مولفه های اساسی در رونق این بخش به شمار می رود.

محمودی شاه نشین گفت:عدم توانایی ظرفیت های تولیدی و صنعتی کشور در تأمین نیاز بازار، به تدریج باعث گرایش عمومی به سمت کالاها و محصولات خارجی می شود که در نهایت در چنین شرایطی تحمیل آسیب های جدی به اقتصاد کشور دور از ذهن نخواهد بود.

وی افزود:برای توسعه صنعتی، باید تسهیلات دولتی و ارتباطات کارگری و جنبه های حمایتی به نحو مضاعفی تقویت شود.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:بخش دیگری از پیش نیاز توسعه صنعتی به پشتیبانی موثر و کارآمد از سرمایه گذاران معطوف می شود و با حصول تضمین هایِ جدی برای فعالان عرصه سرمایه گذاری، ریسک نقش آفرینی ها در حوزه سرمایه گذاری به نحو قابل توجهی کاهش می یابد و درچنین شرایطی، شاهد افزایشِ انگیزه برای تزریق منابعِ مالیِ بخش خصوصی در طرح و پروژه های صنعتی و تولیدی خواهیم بود.

محمودی شاه نشین یادآور شد: در چنین شرایطی، بخش قابل توجهی از نارسایی ها، چالش ها و مشکلات حوزه تولید و صنعت مرتفع خواهد شد و خروجی این امر، در خودکفایی، اشتغالزایی و رونق اقتصادی کشور ملموس و برجسته خواهد بود.


گزارش تصویری
جستجو