سرویس خبری: استان تهران, ملارد .
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۰:۰۷ | پرینت | چاپ
احداث پارک علم و فناوری ملارد با جدیت پیگیری می شود

فرماندار ملارد:
فرماندار ملارد گفت: احداث و بهره برداری از پارک علم و فناوری ملارد در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار از دستور کارهایی است که با جدیت پیگیری می شود.

به گزارش راوی نیوز، بهمن خطیبی با اشاره به ظرفیت های بالقوه علمی و پژوهشی در شهرستان ملارد اظهار داشت: هر آنچه زیرساخت ها و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در این عرصه تقویت شود به همان میزان شاهد حصول توفیقات موثرتری خواهیم بود.

فرماندار ملارد عنوان کرد: یکی از طرح های برجسته مصوب شده در این شهرستان به پروژه پارک علم و فناوری معطوف می شود که پیش از این در زمان حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت درمنطقه مذکور به تصویب رسید.

وی افزود: در صدد هستیم با واگذاری زمینی۵۰هکتاری، این طرح عظیم را به صورت رسمی کلید زده که بدون تردید با تحقق این امر، گام مثبت و سازنده ای در راستای توسعه علمی و پژوهشی شهرستان ملارد برداشته خواهد شد.

خطیبی عنوان کرد: خوشبختانه منابع طبیعی نیز برای واگذاری زمین مورد نیازِ پروژه، موافقت لازم را اعلام کرده است.

فرماندار ملارد گفت: تلاش می کنیم، زمینه و بستر اجرایی طرح را به نحو شایسته ای فراهم کنیم و در صورت عدم بروز مشکل خاصی، اقدامات مقتضی برای اجرای طرح در دهه فجر سال جاری آغاز خواهد شد.

وی به «مهر» یادآور شد: یکی از ضروریات تحقق توسعه پایدار، لحاظ کردن نگاه علمی و تخصصی است و با عنایت به چنین ضرورتی، فرمانداری ملارد تلاش می کند با استفاده از نیروی متخصص و کارشناس، نهایت تلاش و امکانات لازم را برای حصول این امر خطیر بسیج کند.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار