سرویس خبری: استان تهران, پاکدشت .
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۱:۲۸ | پرینت | چاپ
۱۰هکتار از اراضی کشاورزی پاکدشت آزاد شد

رئیس امور اراضی شهرستان پاکدشت از آزاد سازی ۱۰ هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان با تخریب هشت مورد ساخت و ساز غیر مجاز خبر داد.

به گزارش راوی نیوز، اسماعیل دوستی مقدم روز دوشنبه ۱۳ دی ۹۵ گفت: در راستای حراست از اراضی کشاورزی و با همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی، هشت مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی پاکدشت تخریب و ۱۰ هکتار از این اراضی آزاد سازی شد.
وی افزود: این ساخت و سازهای غیر مجاز به استناد تبصره یک و ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ اراضی کشاورزی و با حضور نمایندگان فرمانداری، نیروی انتظامی و نماینده دستگاه قضایی تخریب شد.
مدیر امور اراضی پاکدشت گفت: اجرای این طرح به منظور پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی صورت گرفته و در صورت مشاهده این نوع تخلفات، بار دیگر اجرا می شود.
وی تصریح کرد: گشت ۱۳۱ با حضور مستمر در مناطق مختلف شهرستان، هر گونه تغییر در اراضی کشاورزی و ساخت و ساز را کنترل کرده و با شدت با آن برخورد می کند.
دوستی مقدم به «ایرنا» بیان کرد: تغییر کاربری اراضی کشاورزی تخلفی است که با شدت با آن برخورد شده و درصورت مشاهده ، با طرح شکایت در مراجع قضایی نسبت به تخریب آن اقدام می شود.
وی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف مرتبط با ساخت وساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی، مراتب را با استفاده از سامانه ۱۳۱ اطلاع رسانی کنند.


گزارش تصویری
جستجو