سرویس خبری: استان تهران, پاکدشت .
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۷:۲۰ | پرینت | چاپ
کشف سه کلیو گرم تریاک در پاکدشت

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری عامل تهیه و توزیع موادمخدر به همراه سه کیلو گرم تریاک در شهرستان پاکدشت خبر داد.

به گزارش راوی نیوز، سرهنگ سلمان آدینه وند در تشریح این خبر  بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی در شهرستان پاکدشت اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر می کند، رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام یکسری تحقیقات محسوس و غیرمحسوس و طی یک عملیات غافلگیرانه ماموران موفق به شناسایی عامل توزیع موادمخدر شده و مقدار یک کیلو گرم تریاک آماده فروش را هنگام دستگیری از وی کشف و همچنین ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از کسب مجوز قضائی و بازرسی از منزل متهم موفق به کشف دو کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک می شوند.

سرهنگ سلمان آدینه وند در ادامه تصریح کرد:متهم  پس از تشکیل پرونده مقدماتی به همراه مواد مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد.
این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان هشدارها و آموزش های پلیس را جدی گرفته، هرگونه شکایت انتقاد و پیشنهاد خود را به وسیله شماره ۱۹۷ در اختیار نیروی انتظامی قرار داده و در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند و پلیس را در تامین امنیت جامعه یاری کنند

 


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار