سرویس خبری: استان تهران, پاکدشت .
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۷:۲۲ | پرینت | چاپ
کشف بیش از ۱۰ کیلو گرم مواد مخدر در پاکدشت

فرمانده انتظامی پاکدشت از کشف ۱۰ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک در شهرستان پاکدشت طی یک عملیات پلیسی خبر داد.

به گزارش راوی نیوز، سرهنگ سلمان آدینه وند در گفت و گو با خبرنگاران گفت: به منظور ارتقا سطح امنیت اجتماعی جامعه، طرح مقابله با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر بطور مکرر در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت قرار دارد.

وی افزود: ماموران به منظور پاکسازی منطقه پس از انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسائی یکی از عاملان توزیع مواد مخدر در این شهرستان شدند.

سرهنگ  آدینه وند خاطر نشان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از تحت نظر قرار دادن متهم و شناسایی الگو های رفتاری او، وی را هنگام فروش محموله مواد مخدر در اقدامی عملیاتی دستگیر و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در بازرسی از منزل وی به مقدار  ۱۰ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک و مشتقات آن را کشف کردند.

در ادامه افزود: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و تحقیقات پلیس در این زمینه همچنان ادامه دارد.

معاون هماهنگ کننده استان در خاتمه با اشاره به این که، مواد مخدر پدیده ای استعماری است که قدرتهای سلطه گر به منظور محو ارزشهای اخلاقی و اجتماعی و تسلط بر جوامع از آن بهره می جویند، از خانواده ها خواست: برای ریشه کن کردن این معضل اجتماعی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهید و همچنین جهت بهبود کیفیت خدمات ارائه شده توسط تیروی انتظامی شکایات انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق سامانه ۱۹۷ در اختیار همکاران ما قرار دهید.

 


گزارش تصویری
جستجو