سرویس خبری: استان تهران, قدس .
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۹:۲۶ | پرینت | چاپ
بهبود زیرساخت های رفاهی در مناطق محروم شهرقدس پیگیری می شود

عضو شورای اسلامی شهر قدس:
عضو شورای اسلامی شهر قدس گفت: بهبود زیرساخت ها و امکانات شهری،رفاهی و عمرانی در مناطق محروم شهر قدس از دستورکارهای ویژه ای است که با جدیت از سوی مدیریت شهری پیگیری می شود.

به گزارش راوی نیوز، خدابخش محمد زاده پودینه با اشاره به توجه ویژه مدیریت شهری قدس برای توزیع  متوازن، متناسب و عادلانه امکانات در نقاط مختلف این شهر اظهار داشت: کثرت و تراکم جمعیتی شهر قدس، ضروریات و اقتضائات خاصی را می طلبد که بدون در نظر گرفتن آن، ارائه خدمات مطلوب با چالش هایی جدی همراه خواهد شد.

عضو شورای اسلامی شهر قدس عنوان کرد: رشد جمعیتی و مهاجر پذیری این شهر، شرایطی را ایجاد کرده که تأمین و توزیع امکانات از حیث کمی و کیفی، مستلزم دقت نظر و عنایت ویژه ای است و مجموعه مدیریت شهری نیز در حد توان و بضاعت موجود، تلاش کرده بر اساس برآوردها و نیازسنجی های احصا شده، اقدامات، طرح ها و پروژه های موثری را در این نواحی عملیاتی کند.

وی افزود: با یک ارزیابی و مقایسه کارشناسی در خصوص وضعیت فعلی امکانات و زیرساخت های مناطق محروم شهر قدس همچون شهرک عزیزی یا منطقه محمد آباد، به روشنی به عمق خدمات ارائه شده و پروژه های ایجاد شده در این مناطق پِی می بریم.

پودینه گفت: به عنوان نمونه، سالن شهید کشوری شهر قدس که به عنوان ۱۰ سالن برتر کشور مطرح است در منطقه ای کم برخوردار جانمایی و اجرایی شده که چنین طرح هایی گواهی است بر صحت این ادعا که مدیریت شهری نسبت به توزیع عادلانه امکانات، حساسیت ویژه ای را لحاظ کرده است.

عضو شورای اسلامی شهر قدس به «مهر» یادآور شد: در کنار پروژه های ابنیه ای، درآسفالت ریزی ها، جدول گذاری ها و فاضلاب نیز دستورکارها و اقدامات جدی و اثرگذاری عملیاتی شده که امیدواریم این روند در آینده نیز استمرار یابد.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار