سرویس خبری: استان تهران, پاکدشت .
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۲:۱۱ | پرینت | چاپ
تسریع در حل مشکلات دانش آموزان استثنایی پاکدشت با جدیت دنبال می شود

چوبداری:
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان پاکدشت بر حل سریع مشکلات دانش آموزان استثنایی شهرستان تأکید کرد.

به گزارش راوی نیوز، جلسه بحث و بررسی تأمین هزینه های تحصیلی دانش آموزان استثنایی پاکدشت، پیش از ظهر چهارشنبه ۱۵ دی ۹۵ و به ریاست حمیدرضا چوبداری معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری و با حضور مسئولان شهرستانی برگزار شد.

در این جلسه چوبداری ضمن تأکید بر اهمیت حل سریع مشکلات تحصیلی دانش آموزان استثنایی اظهار داشت: با توجه به عدم تمکن مالی برخی از خانواده های دانش آموزان استثنایی ذهنی، جسمی حرکتی و حسی به دلیل هزینه های درمانی، امکان ادامه تحصیل برای این افراد وجود ندارد و از تحصیل باز می مانند.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان پاکدشت ادامه داد: استانداری طی یک ابلاغیه، فرمانداری را مکلف کرده تا از ظرفیت شهرداری ها و سازمان های مردم نهاد و نهادهای حمایتی مانند بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) برای تأمین بخشی از کمک هزینه تحصیلی استفاده شود.

وی افزود: امیدواریم برگزاری این جلسه بتواند در تأمین اهداف مجموعه فرمانداری برای پیگیری مسائل و مشکلات دانش آموزان استثنایی مفید و موثر واقع شود.

گفتنی است در این جلسه مصوب شد تا آموزش و پرورش اولویت های حوزه دانش آموزان استثنائی را به فرمانداری اعلام و فرمانداری سهم شهرداری ها و سایر دستگاه ها را برای حل مشکل تحصیل دانش آموزان تعیین و ابلاغ کند.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار