سرویس خبری: استان تهران, قدس .
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۹:۵۲ | پرینت | چاپ
سخنگوی شورای اسلامی شهر قدس:

سخنگوی شورای اسلامی شهرقدس گفت: همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیش از ۱۰ پروژه عمرانی شهرداری قدس افتتاح خواهند شد.

به گزارش راوی نیوز، احمد خراسانی با اشاره به نزدیکی روزهای خاطره انگیز پیروزی انقلاب و رشادت های ملت ایران در ایام دهه مبارک فجر گفت:  همه ساله برای گرامیداشت آن روزهای عظیم  دستاوردها واقدامات خادمین مردم را در  ارگان های مختلف به سمع و نظر شهروند عزیز می رسانند.

وی افزود: مجموعه مدیریت شهری قدس نیز در همین راستا افتتاح بیش از ۱۰ پروژه عمرانی خود را در این برهه زمانی انجام خواهد داد.

خراسانی اظهار داشت: افتتاح این پروژه ها می تواند در شرایط فعلی در ارتقائ سرانه های ورزشی و اجتماعی و فرهنگی شهر بسیار موثر باشد.

سخنگوی شورای اسلامی شهرقدس گفت: فضای سبز و منطقه بازی کودک در ابتدای خیابان شهدای مدافع حرم، فاز ۱ و ۲ تعریض ساماندهی و اجرای زیرسازی و آسفالت خیابان امامزاده، پل مکانیزه عابر  پیاده تقاطع کلهر و شهدا، بهره برداری از واحدهای تجاری و اداری دادگستری، مرکز تجاری مشارکتی اطلس، واحدهای تجاری و سرویس بهداشتی فاز ۲ بهشت فاطمه (س)، واحدهای تجاری و سرویس بهداشتی و رختکن زمین چمن مصنوعی کاووسیه، اجرای پیاده رو بلوار مبارزان، ساماندهی انهار و جداول، اجرای مکانیزه آسفالت خیابان امیر کبیر، احداث زمین چمن مصنوعی محوطه جنب سپاه، جدولگذاری و آسفالت معبر و بهره برداری از بلوار شایان پروژه هایی هستند که در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهند رسید.

وی در پایان متذکر شد: لازم میدانم پیشا پیش از زحمات همه نیروها ی زحمتکش و پرتلاش شهرداری که با تمام وجود خود را وقف خدمت گذاری به شهروند عزیز داشتند تشکر نمایم. قطعا شهروندان گرامی هم قدر دان خدمت گذران خود خواهند بود.


گزارش تصویری
جستجو