سرویس خبری: استان تهران, قدس .
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۹:۵۳ | پرینت | چاپ
پیگیر رفع مشکلات شهروندان در شهرک ابریشم هستیم

شهردار قدس:
شهردار قدس در حاشیه بازدید از شهرک ابریشم قول مساعد جهت رفع مشکلات شهروندان این شهرک را در کمترین زمان ممکن داد.

به گزارش راوی نیوز، محمد صادق کولیوند پیش از ظهر امروز (چهارشنبه ۱۵ دی ۹۵) با حضور در شهرک ابریشم و گفتگوی چهره به چهره با شهروندان ساکن در این شهرک در جریان مشکلات آنها قرار گرفت و اظهار کرد: شهرداری قدس طبق ضوابط قانونی و مصوبات شورای اسلامی شهر تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا بتواند خدمات خود را در سطح شهر به صورت متوازن ارائه دهد.

وی عنوان کرد: طبق توافق صورت گرفته شده با مجری ساخت شهرک ابریشم در سالهای ابتدایی شکل گیری این شهرک بحث تامین زیرساختهای متناسب با ساخت و سازها مطرح و یکی از وظایف لازم و الاجرا توسط این شخص بوده است.

شهردار قدس گفت: بر اساس این توافق متولی احداث شهرک موظف  شده بود که معابر و گذرگاه های شهرک ابریشم را ساماندهی کرده و بحث آسفالت،جدولگذاری و… را به نحو شایسته انجام دهد که متاسفانه در برخی از این موارد اقدامات خود را به صورت کامل انجام نداده است.

کولیوند ادامه داد: شهرداری قدس با این حال به جهت رفع مشکلات این شهرک این قول را می دهد که در راستای تکریم شهروندان و بهبود وضعیت برخی از معابر پیگیری های لازم را انجام و اقدامات مقتضی را با دریافت مجوزهای مربوطه از مجموعه شورای اسلامی شهر که همواره تلاششان در جهت رفع مشکلات شهروندان در تمامی مناطق و سطوح شهر بوده است را به نتیجه رسانده و رفع و رجوع کند.

وی تصریح کرد: در کنار رسیدگی به مشکلات شهروندان تلاش می کنیم تا آرامش شهروندی در حوزه شهرک ابریشم افزایش پیدا کند،چرا که یکی از اصلی ترین وظایف ما خدمات دهی مطلوب و مناسب به عموم شهروندان است و همچنین  موارد مرتبط با کم کاری مسئول مرتبط با احداث این شهرک را مجدانه پیگیری کرده و در جهت دریافت مطالبات مردم  قدم بر خواهیم داشت.

شهردار قدس در خاتمه متذکر شد: امیدواریم شهروندان فهیم ساکن در شهرک ابریشم در این خصوص ما را همچنان همراهی کنند تا بتوانیم میزان خدمت رسانی در حوزه های مرتبط با مجموعه شهرداری را در این محدوده از شهر به سر منزل مقصود برسانیم و امید است که دستگاه های خدمات رسان دیگر که برخی از مشکلات ساکنین این منطقه به آنها مربوط می شود نیز ما را همراهی نمایند تا در آینده ای نزدیک شاهد برطرف شدن کامل مشکلات ساکنین این شهرک باشیم.


گزارش تصویری
جستجو