سرویس خبری: استان تهران, ملارد .
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۸:۱۱ | پرینت | چاپ
ارزش اراضی شهرک اداری ملارد ۲۰۰ میلیارد تومان برآورد می شود

شهردار ملارد گفت: ارزش اراضی اهدایی به ادارات فعال در شهرستان ملارد با هدف احداث ساختمان های اداری در محدوده تعیین شده، ۲۰۰میلیارد تومان برآورد می شود.

به گزارش راوی نیوز، علی اکبر خراسانی با اشاره به ایجاد و تحمیل هزینه های مضاعفِ ساختمان های استیجاری ادارات برای شهرداری ملارد اظهار داشت:بدون تردید با مستقل شدن ادارات این شهرستان، بخشی از هزینه کردهای جاری مدیریت شهری کاسته خواهد شد.

شهردار ملارد عنوان کرد: با عنایت به ضرورتی که در این عرصه احساس می شد، قریب به دو سال پیش، با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و در مراسمی رسمی، زمین شهرک اداری ملارد به ادارات اهدا شد.

وی افزود: وسعت اراضی مذکور، ۲۰هکتار است و ارزش ریالی آن، قریب به ۲۰۰میلیارد تومان برآورد می شود.

خراسانی عنوان کرد: شهرداری ملارد وظیفه ای در خصوص اهدای زمین و یا پرداخت اجرای بهای ادارات شهرستانی  نداشته، اما بر حسب احساس مسئولیتی که نسبت به شهر و شهروندان دارد، مساعدت های لازم در این ارتباط مد نظر قرار گرفته است.

شهردار ملارد گفت: با توجه به این واقعیت که در صورت عدم همکاری شهرداری، اداره امور در این شهر با چالش هایی جدی مواجه می شود، سعی شده در حد توان و بضاعت موجود، نسبت به تأمین بخشی از نیازهای ادارات فعال، اقدام شود که از حیث قانونی، این امر برخلاف ضوابط و قواعد تعریف شده به شمار می رود.

وی افزود: در شرایطی که شهرداری ملارد با محدودیت های مالی و اعتباری دست و پنجه نرم می کند، انتظار می رود دستگاه های اداری با تسریع زمانی، نسبت به احداث ساختمان ها و ابنیه های مربوطه برای استقرار ارگان های دولتی، اجرایی و… اقدامات موثر و لازم را عملیاتی کنند.

خراسانی به «مهر» یادآور شد: بدون تردید با مستقل شدن ادارات و فارغ شدن شهرداری ملارد از پرداخت اجاره بهای ساختمانِ استیجاریِ ادارات، بخشی از مشکلات مالی شهرداری نیز مرتفع می شود و شاهدبهبود کمی و کیفی هر چه بیشتر خدمات شهری به مردم ساکن در این منطقه خواهیم بود.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار