سرویس خبری: استان تهران, پاکدشت .
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۹:۵۲ | پرینت | چاپ
همسرکشی برای چند گرم مواد!/ قاتل فراری در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: مأموران پلیس پاکدشت مرد مظنون به قتل را در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر کردند.

به گزارش راوی نیوز، سرهنگ سلمان آدینه‌وند با اشاره به دستگیری عامل قتل یک زن در شهرستان پاکدشت گفت: عصر روز چهارشنبه وقوع قتلی به ماموران پلیس اطلاع داده شد که پس از حضور پلیس در صحنه قتل مشخص شد، زنی حدوداً ۴۰ ساله پس از به سرقت رفتن طلاجات و زیورآلاتش، کشته شده است.
وی اظهار کرد: با توجه به حساسیت موضوع، پرونده به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این زن که مادر دو فرزند است، در جریان سرقت النگوها و طلاجاتش، رگ دستش پاره شده و زمانی که فرزندانش به منزل مراجعت کردند، با بدن بی‌جان مادر مواجه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت افزود: در جریان رسیدگی با توجه به سرنخ‌های موجود، ماموران پلیس به همسر این زن که چند روز قبل از وقوع این قتل از زندان آزاد شده بود، مشکوک شدند.

آدینه‌وند با بیان اینکه همسر مقتول به شدت اعتیاد داشته و به دنبال جرایم ارتکابی مرتبط با مواد مخدر زندانی شده بود، گفت: پس از تحقیقات پلیسی، ماموران اطمینان یافتند که همسر مقتول، در حین تلاش برای سرقت النگوهای همسرش، دست به قتل همسرش زده؛ از این رو با هماهنگی مراجع قضایی، دستگیری وی در دستور کار ماموران پلیس پاکدشت قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مأموران پلیس موفق شدند در کمتر از ۲۴ ساعت، فرد مظنون به قتل را تحت تعقیب قرار داده و محل اختفای وی را شناسایی کنند، عنوان کرد: به دنبال تلاش پلیس برای دستگیری متهم به قتل، وی در مواجهه با ماموران به سمت آنها حمله ور شد که ماموران پلیس با رعایت قانون به کارگیری سلاح، مجبور به شلیک به پای وی شدند.

رییس پلیس پاکدشت خاطرنشان کرد: پس از دستگیری وی و انجام اقدامات درمانی، متهم ضمن اعتراف به قتل همسرش، انگیزه سرقت طلاجات را تهیه مواد مخدر عنوان کرد.


گزارش تصویری
جستجو