سرویس خبری: استان تهران, بهارستان .
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۰۸:۴۸ | پرینت | چاپ
دهه فجر زمان بازخوانی آموزه های انقلاب، تبیین دستاوردهای نظام و تقویت امید در جامعه است

فرماندار شهرستان بهارستان:
فرماندار بهارستان مهمترین رسالت مسئولین در ایام الله دهه فجر را بازخوانی آموزه های انقلاب، تبیین دستاورد های نظام و تقویت امید در جامعه دانست.

به گزارش راوی نیوز، بیژن سلیمان پور در اولین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان بهارستان که به منظور هماهنگی و برنامه ریزی  برای بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، گفت: نهضت انقلابی مردم ایران که از سال۴۲ به رهبری حضرت  امام خمینی (ره) آغاز شد، مسیر تاریخ را عوض کرد و وقتی شرایط امروز دنیا را ملاحظه می کنیم، به عظمت کار امام راحل و ملت پی می بریم.

وی ادامه داد: اگر امروز با آرامش، امنیت و عزت در کنار هم زندگی می کنیم به برکت آرمان های امام راحل (ره) و خون شهداست.
سلیمان پور با بیان اینکه انفاس قدسی رهبر کبیر انقلاب اسلامی توده های مردم را متحد کرد افزود: وحدت کلمه و اتحاد ملت ایران رمز پیروزی انقلاب اسلامی  و عامل بقای آن است.
فرماندار بهارستان خاطرنشان کرد: در دوران طاغوت کشورهای استعماری سعی در نفوذ  در کشور ما داشتند و استقلال سیاسی ایران را خدشه دار کرده بودند درکنارآن استبداد داخلی و نبود فضای باز سیاسی و بی توجهی به نقش و جایگاه  مردم و کنار زدن دین از مدیریت کشور از دیگر مشکلات حکومت پهلوی بود
سلیمان پور اظهار داشت: امام، انقلاب به پشتوانه ملت و برای ملت کرد تا مردم به منزلت و حقوق از دست رفته خود برسند، آزاد سخن بگویند، انتقاد کنند و حقوق شهروندی خود را از مسئولین مطالبه کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان با بیان اینکه دهه فجر امسال باید مرکز ثقل وحدت و دوستی بین ایرانیان باشد گفت: همه در هرجایگاهی وظیفه داریم دستاوردها و خدمات بی نظیر انقلاب اسلامی را تشریح و تبیین کنیم و کوتاهی در این زمینه قصور بزرگی است.


گزارش تصویری
جستجو