سرویس خبری: استان تهران, پاکدشت .
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۱:۲۴ | پرینت | چاپ
تمثال شهدای شهرستان پاکدشت در اماکن عمومی نصب می شود

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان پاکدشت:
معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان پاکدشت گفت: تمثال شهدای شهرستان پاکدشت در اماکن عمومی نصب می شود.

به گزارش راوی نیوز، علی علیمحمدی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان پاکدشت اظهار داشت: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون رشادت های مردان و زنان بی ادعایی بوده که امنیت را با نثار خون خود به ارمغان آوردند.

علیمحمدی، حل مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران را بسیار مهم و ضروری دانست و افزود: جانفشانی شهدا و ایثارگران با هیچ عملکردی قابل جبران نیست.

وی با تأکید بر لزوم عملیاتی شدن مصوبات جلسه شورای مشورتی ایثارگران پاکدشت افزود: جلسه شورای مشورتی ایثارگران برای حل سریع مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران در حوزه های مختلف برگزار می شود.

معاون فرماندار پاکدشت ادامه داد: در جلسه شورای مشورتی ایثارگران، مصوبات مهمی برای حل مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران به تصویب رسیده که فرمانداری ملزم به پیگیری و حل سریع آن است.

علیمحمدی بیان داشت: جانمایی و نصب تمثال شهدا که از سوی شهرداری پاکدشت، شریف آباد و فرون آباد در حال انجام است، برگزاری نشست با صاحبان اماکن ورزشی و استخرها برای ایجاد راهکارهایی به منظور استفاده و ایجاد رفاه حال ایثارگران در این اماکن و جانمایی برای نصب تابلوهایی ویژه پارک خودروهای جانبازان و معلولین از مصوبات جلسه شورای مشورتی ایثارگران پاکدشت است.


گزارش تصویری
جستجو