سرویس خبری: استان البرز, کرج .
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵| ساعت انتشار: ۱۳:۲۷ | پرینت | چاپ
۶۰ میلیارد تومان کالای قاچاق در البرز کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی استان البرز:
فرمانده نیروی انتظامی البرز از کشف و ضبط ۶۰ میلیارد تومان کالای قاچاق در استان طی سال جاری خبر داد.

به گزارش راوی نیوز، سردار بخشعلی‌کامرانی صالح پیش از ظهر شنبه ۱۸ دی ۹۵ در همایش‌ کلانتری‌ها و پاسگاه‌های نیروی انتظامی البرز که در مقر فرماندهی ناجای استان برگزار شد، برگزاری چنین همایش‌هایی را باهدف شناسایی و برطرف کردن نقاط ضعف پلیس ضروری دانست.

سردار کامرانی صالح با اشاره به نزدیک شدن به‌روزهای پایانی سال، گفت: طرح‌های پلیس برای برقرار نظم و امنیت تشدید خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه پلیس البرز برای روزهای پایانی سال طرح‌های مهمی را در دستور کار دارد، به عملکرد پلیس البرز در سال جاری اشاره کرد و گفت: شش تن و ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان البرز بابیان اینکه ۲۲ هزار معتاد و خرده‌فروش دستگیر شدند، گفت: اجرای طرح‌های پاک‌سازی در مناطق موردنظر در دستور کار است.

سردار کامرانی صالح در بخش دیگری به وضعیت کشفیات کالای قاچاق در سال جاری اشاره کرد و گفت: در این حوزه با رشد ۳۵ درصدی کشفیات مواجه ارزش کالاهای ضبط‌شده بالغ‌بر ۶۰ میلیارد تومان است.

وی با تأکید بر اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۰۰ هزار تماس مردمی با سامانه ۱۹۷ برقرارشده است، گفت: در حوزه پلیس راهور با کاهش ۲ درصدی تلفات فوتی و کاهش ۱۴ درصدی تصادفات در محورهای مواصلاتی استان مواجه هستیم.

به گفته فرمانده انتظامی استان البرز علاوه برافزایش تعداد کلانتری‌ها برنامه ویژه‌ای برای استفاده از ظرفیت معتمدین برای برقراری نظم در محلات استان در دستور کار است و همچنین تاکنون ۱۲ هزار دوربین توسط مردم در مناطق مختلف نصب‌شده ‌که برای ارتقای ضریب امنیت ضروری است.


گزارش تصویری
جستجو
آخرین اخبار